Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélyem arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélyem arra, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!15 éves SZŰZ lány vagyok.Óriási butaságot csináltam,tudom,felelőtlen voltam,megbántam és azt is tudom,hogy késő,már nem csinálhatom vissza.Barátommal óvszer nélkül pettingeltünk és a nemi szervét hozzádörzsölte az enyémhez,de nem ment el.Utána ment egy egy 2 perccel körülbelül,de nem rám és akkor már nem ért hozzám a pénisze.Nos,ugyebár így a pénisze hozzámért,de nem rakta be,egy kicsit sem.De van az előváladék,ami lehet rámjött.Nem jött meg 4 napja..mennyi esélyem van arra,hogy terhes vagyok? Nagyon aggódok,lehet a stressz miatt késik.

És tudom,hogy butaságot csináltam,nem szertenék fejmomást,már megkaptam és hibáztam,tudom.Máskor óvatosak leszünk..de tudjátok..szerelmes vagy és az a vágy..ah:(

Szóval mennyi az esélyem arra,hogy terhes vagyok?

Köszönöm a normális válaszokat!



2014. máj. 15. 15:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15 éves?
2014. máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Fejem verem a falba, cseszd meg.
2014. máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Esély tényleg van rá, de nagyon elenyésző. Az előváladék nagyon minimális esélyt biztosít arra, hogy teherbe ess, ráadásul még az sem biztos, hogy beléd került... A sperma magától nem mászik be a hüvelybe, ezt jobb, ha tudod.
2014. máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ne aggódj a gólya hozza.
2014. máj. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen..15.Tudom,tudom,hogy fiatal vagyok.De szűz vagyok,petting volt csak amint mondom,és 'dörzsölés'.És ő az első barátom,akivel másfél éve együtt vagyunk..
2014. máj. 15. 15:19
 6/17 A kérdező kommentje:

Azt elfeljtettem leírni,hogy uTána egy áromnegyed órával lezuhanyoztam és alaposan kimostam magam.

4.válaszolónak üzenem,hogy ez a XXI.század,ahol a legtöbb lány már 13 évesen nem szűz.Én büszke vagypok magamra,hogy nem tartozom közéjük,és másfél év együttlét után is még szűz vagyok,holott mérhetetlenül szeretem a barátom.

TZDOM,HOGY BUTASÁGOT CSINÁLTAM ÉS FELELŐTLEN VOLTAM.TUDOM.Változtatni nem tudok,azt tudom megtenni,hogy többet nem követem el ezt a hibát.

2014. máj. 15. 15:28
 7/17 anonim ***** válasza:
meséld el a szüleidnek is! Amúgy szerintem nem vagy terhes!
2014. máj. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Azt hiszed a nagybetűs bűnbánás a természet útjába áll?Mellesleg ha a mai napi felvilágosító kérdésed felrakod ne úgy tedd fel mennyi az esélye hanem mit tegyél.Akkor csináltál butaságot amikor nem kérdezted meg mi ilyenkor a teendő.Nem akkor voltál buta amikor megtetted mert nem butaság meg felelőtlenség hogy élvezed az életed.
2014. máj. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Rendben.Annyit szeretnék tudni,nagy az esélye?Vagy még az 1%-nál is kisebb?
2014. máj. 15. 15:42
 10/17 anonim ***** válasza:
Csesszétek meg, rossz kategória és nem lehet jelenteni...? o.O
2014. máj. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!