Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esélyem van, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hete bevettem eg esemènyutàni tablettàt mert kiszakadt az òvszer...azt olvastam hogy 3 hètre rà megkèe hogy jöjjön a menstruàciò..mÈg mindig nem jött meg de egy napig volt barna folyásom, ès azòta rendszeresen van fehèr folyÀs is (de fehèr folyàs idáig mindig volt) azòta is többször voltunk együtt a baràtommal de mindig vèdekzünk ès odafigyelünk! de mivel nem jött meg nagyon fèlek hogy teherbe estem

#terhesség #fogamzàsgÀtlàs
2014. jan. 21. 21:29
 1/3 Moszuke ***** válasza:

a bogyó után megjött? aznap vagy másnap?

ha igen akkor nincs gáz.

2014. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
januÀr elejèn vettem be a bogyòt, ès azòta nem jött mèg meg!! egy napig volt egy kis barna folyàs
2014. jan. 21. 21:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Gabriel tesztet az kimutatja még hamarabb is
2014. jan. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!