Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elszakadt az óvszer és elmente...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszakadt az óvszer és elmentem benne lent?

Figyelt kérdés

a barátnőm még kiskorú ilyenkor kell szülői engedély ?

mert ha igen és elmondjuk tuti eltiltják tőlem

nem lehet valahogy vény nélkül kapni?

vagy esetleg az megoldható hogy egy felnőttet elküldök venni?



2014. jan. 18. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
ismerős nagykorú csajt küldj sos
2014. jan. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős ő, mennyi te?
2014. jan. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ha elküldök egy nagykorú csajt akkor az hogy megy ? bemegy kiadják a receptet? vagy megvizsgálják meg ilyenek?
2014. jan. 18. 23:07
 4/9 A kérdező kommentje:
17, 16
2014. jan. 18. 23:07
 5/9 A kérdező kommentje:
én 17
2014. jan. 18. 23:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell szülői engedély. Menjetek el nőgyógyászhoz és ő fog adni...
2014. jan. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmilyen vizsgálat. Max megkerdezi a doki a barátnőd, hogy mi történt pontosan es hol tart a ciklusaban, ennek tudatában pedig elmondja mennyi az esély a terhességre kb.
2014. jan. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is 16 vagyok és mi is ugyan így jártunk 2 hete egy fiúval...és nekem is kellett esemény utáni tabletta...én másnap felhívtam a városban egy nőgyógyászt és mondtam, hogy mi a helyzet..és h erre kellene 72 órási, de még nem vagyok nagykorú...és azt mondta, ha sürgős az eset akk természetesen szülő nélkül is kiadják...ink, mint az abortusz...ugyh nekem kiadták, és baj sem lett :)
2014. jan. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tevetke ***** válasza:

"Nem lesz semmilyen vizsgálat. Max megkerdezi a doki a barátnőd, hogy mi történt pontosan es hol tart a ciklusaban, ennek tudatában pedig elmondja mennyi az esély a terhességre kb."


Ne írj butaságokat! ELMÉLETILEG meg kell, hogy vizsgálja! Ha normális, lelkiismeretes orvost fog ki, akkor megkérdezi, mikor volt utoljára nőgyógyásznál és ha régen, akkor meg fogja vizsgálni.

Nem tartom jó ötletnek, hogy mást küldjetek el a barátnőd helyett, nem cukorkát vagy c vitamint készül bevenni szegény, hanem egy hormonbombát. Lehet, hogy amit az ismerősnek felírnak, az nem jó a barátnődnek. Arról nem is beszélve, hogy ha valaki más megy el az orvoshoz és őt vizsgálja meg az orvos még az is esélyes, hogy kiderül a turpisság...

2014. jan. 20. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!