Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a barátommal es eddig mindig úgy szexeltunk hogy egy 5percet óvszer nélkül aztán felvette. Szóval 2 napja úgymond elmúlt de ma meg barna folyasom volt. Szex elott pettingelesnel volt egy orgazmusom majd belekezdtunk. Szokás szerint pár percig óvszer nélkül majd felhúzta. Mikor ra feküdtem észre vettem a penisze tövénél egy új begy nagyságú spermium szerű fehéres foltot. Megijedtem de azt mondta h valszeg belőlem jött ki ami előfordult mar, de az is lehet hogy előváladék volt. Nagyon parás vagyok ilyen téren, de eddig semmi gond nem volt. Meg annyit h lovaglo pózban szeretkeztünk es orgazmusom A pettingeles után nem volt. Tegnap elott szexeltunk de tegnap nem. Van esélye a terhességnek? A menstruaciom 4 nappal korábban jött meg mint szokott egyébként 30 napos a ciklusom.
2014. jan. 17. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan.


Használjatok rendesen óvszert....

2014. jan. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel az aktus elejétől kellene felvenni a gumit, simán.
2014. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanulj bioszt. És olvassátok el a gumi helyes használatát.
2014. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2x lettem terhes az előváladéktól (megtartottam őket), szóval igen van esélye. De az orgazmusodnak semmi köze nincs ahhoz, hogy terhes legyél.
2014. jan. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2 hete mi is így jártunk a barátommal...azaz már az ex-barátommal, mert 1 hete meg szakítottunk xd..nem volt nála óvszer, de ő mondta, hogy időben ki tudja venni meg stb...ki is vette időben, de aztán elmentem nőgyógyászhoz másnap és inkább irattam fel 72 órásit...ha ennyire aggódsz tedd azt te is...nálunk nem lett baj, mert a héten rendesen megjött a menstruációm :)
2014. jan. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!