Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
az a problèmàm hogy januàr elèjèn baj törtènt..de idöbe bevettem egy esemény utàni tabelttàt nevezetten ellaone. enek màr lassan 3 hete ès mèg mindig nem jött meg a menstruàciòm pedig 20.-án kellett volna...nagyon fèlek hogy terhes lettem. köszönöm a mielöbbi vàlaszokat!:)

#terhesség #fogàmzásgàtlàs
2014. jan. 21. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
vegyél tesztet
2014. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annak idején nekem sem jött meg. Nem törvényszerű, hogy meg kell jönnie. Nem voltam terhes. Ha egy héten belül nem jön meg, vegyél egy tesztet. Most még lehet, hogy korai, de egy héttel a kimaradt menstruáció után már ki szokta mutatni a teszt a terhességet.
2014. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlaszokat....nem tudom de lehet az is elég fontos csak kihagytam..hogy azòta többször is voltunk együtt a baràtommal, volt egy napig egy kis barna folyÀsom is, de azòta semmi, egyèbkènt semmi panaszom nincs a hasam nem fàj, nem èrzèkeny a mellem meg semmi....csak a menszesz nem akar megjönni...:/
2014. jan. 21. 21:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogyha utána védekezés nélkül voltatok együtt, akkor simán lehetsz terhes. Az nem lényeges, hogy voltatok-e együtt, sokkal inkább az, hogy védekeztetek-e:)
2014. jan. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utànnaùgy voltunk együtt hogy mindig vÈdekeztünk
2014. jan. 22. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!