Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátló mellett nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátló mellett nem akkor jön meg a menszeszem, amikor kimarad a 7 nap, akkor nem hatott a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Már most van 2. hónapja, hogy szedek fogamzásgátlót. Az első levél után nem jött meg egyből, hanem kb rá 7 nappal. Azelőtt viszont nem folyton, de voltak halvány vércseppek. Arra lennék kíváncsi, hogy akkor ebben a hónapban úgy kell (azon a napon) megjönnie mint az előzőhónapban, vagy pedig az első gyógyszermentes napon?
2014. máj. 7. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:

gyógyszermentes napon. ne ijedj meg, van, hogy hozzá kell szokjon a szervezet, 2-3 hónap alatt beáll a dolog, ha akkor se, akkor menj nőgyógyászhoz, bár akár már most is felhívhatod. biztonság kedvéért használj kiegészítő védekezést, de tán az sem szükséges...

ha biztos akarsz lenni, hívd fel az orvost, lehet felír neked másfajtát, vagy megnyugtat :)

2014. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tabit szedsz akkor a gyógyszermentes nap 2-3 napján kell megjönnie ez benne is van a betegtájékoztatóban. Mindig ugyanabban az időben vedd be.
2014. máj. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen a 2-3. napon jön meg a vérzés. a 7 nap alatt bármikor megjöhet.

Lehet, hogy most még máltozik az időpont, amíg beáll a szervezeted.

Nekem pl. mindig a 2 napon jött meg, utána a 3. napon, most már a 4-en.

2014. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Sokat segítettetek.


Most egy nappal hamarabb jött meg a múlthavihoz képest, és én azt jó jelnek veszem. Mert nekem amióta megjött, azóta rendszertelenül jött meg és sosem volt olyan, hogy egy nappal később vagy hamarabb jött meg. Mindig a vártnál hetek után jött meg.

2014. máj. 13. 13:52
 5/7 A kérdező kommentje:
És az baj, ha valamelyik nap délután 6 órakor vettem be este 8 helyett? Mindig este 8 órakor veszem be pontosan. Ez volt a legelső alkalom, hogy más időpontban vettem be.
2014. máj. 19. 18:40
 6/7 anonim ***** válasza:

miért vetted be korábban?

Egyébként nem gond, a következőt már a szokásos időben vedd be. :)

a gyógyszerbevétel között így is több telik el 24 óránál.

2014. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csakmert mentünk koncertre, és nem akartam a tömegben azzal bajlódni. :) Akkor jó ha nembaj. :)
2014. máj. 21. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!