Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehet gyógyszer mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehet gyógyszer mellett ilyen tünetekkel?

Figyelt kérdés
Kb. 5 éve szedek fogamzásgátló tablettát megszakítás nélkül. Az utóbbi időben volt egy hónapban olyan, hogy 2 tablettát elfelejtettem bevenni, de pótoltam őket, bár jócskán 12 órán kívül és ebben a hónapban volt együtt a párommal, viszont nem bennem ment el. Alapból nem igazából vagyok egy vékony alkat, most viszont mintha nőtt volna a hasam és kicsit kemény is (hasam alapból nem túl vékony), mintha kerekedne, talán sűrűbben kell mennem pisilni is. Menstruációm megjött ahogy kell neki. Teljesen kétségbe vagyok esve, mivel egy nő tünetek nélkül menstruációval esett teherbe. Lehetek én is terhes?

2014. ápr. 24. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,lehet csak megpuffadtál,mit ettél?
2014. ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na szóval:


Amikor sűrűbben kell pisilni, az a legelején van és a legvégén...

Az elején még nem nő a pocak, a végén pedig olyan szinten rúgkapál a baba, hogy azt garantáltan észrevennéd...


Elméletben nem zárható ki, de a jelek nem erre utalnak, annak más oka lehet.


Párszáz Ft egy terhességi teszt, szerintem a nyugalmad megér ennyit...

2014. ápr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!