Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem áll be pontosra a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katy123789 kérdése:

Ha nem áll be pontosra a mensi, akkor az soha nem szedhetek fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már régóta van menzeszem, 4 éve volt az első, hogy megjött, 3 éve rendszeres, de nem pontosan jön meg. 16 éves vagyok, de szerintem 3 év alatt már be kellett volna állnia. Fél éve van barátom, és már volt baleset a gumival, azóta eléggé félek. Nem, nem voltunk bénák, kiszakadt. Ő 23 éves. Úgy tudom hogy fogamzásgátlót csak rendszeres, pontos mensi mellett szabad szedni. De ha soha nem lesz pontos, akkor nem is szedhetem? Esetleg valami formázásgátló, amit 16 évesen alkalmazhatok? A spirál, leköttetés , kihúzva.. Anyum is azért szeretné, ha szedném, mert ha megint kiszakad, nem vehetek be még egy 72 órásat. És már vannak nagyon kevés hormonnal rendelkező fogamzásgátlók is. Esetleg valami ötlet a pontos mensi érdekében? :) Előre is köszi a válaszokat.

2014. máj. 4. 14:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Valaki még?

Utolsó: Köszönöm! :) Most legalább megnyugtattál. :D

Amúgyy kicsit félek a nőgyógyásztól.. :s amikor a 72 órásat is felirattam, majdnem elküldött a francba, hogy "Neked még tanulnod kéne nem szexelni".... Szerintem találkozott már velem fiatalabbal is. Na meg mi köze, hogy a barátom hány éves, mit tanul/ dolgzik? SEMMI! Mégis megkérdezte és nem jó pofizásból.. Jól látta, hogy nem akartam rá válaszolni. Amúgy férfi volt. De úgy néz ki megyek máshoz, mert ehhez mégegyszer vissza nem megyek, az is biztos.

2014. máj. 5. 12:43
 12/14 A kérdező kommentje:
* nálam fiatalabbal is
2014. máj. 5. 12:43
 13/14 anonim ***** válasza:
épp,hogy szedjél, az beállitsak órára pontosan.
2014. máj. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Beállítani nem fogja, csak kikapcsolja. :)
2014. máj. 7. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!