Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedhetek fogamzásgátlót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedhetek fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
15éves leszek,a barátommal mar rég ota együtt vagyunk,ezért szeretnek feliratni. Eddig nem védekeztunk ,de mostmar szeretnek feliratni.. De tobb kerdes is van itt.. Nem rendszeres meg mindig a menzeszem,van hogy kimarad akar hónapokig is,van hogy többször meg jön.. Es nem tudom pl ha nem jön meg akkor azert mert kimarad,vagy mert terhes vagyok.. ovszert nem szeretnénk hasznalni,az se valami biztonságos,nem is kenyelmes. Irni fog fel fogamzásgátlót a doki? Vagy egyaltalan eshetek igy teherbe? Szülői beleegyezés kell hozza, vagy el kell velem jönniük? Alacsony hormontartalmutol csak nem lenne semmi baj. Segitsetek légyszi,kioktatas nem kell!
2014. ápr. 24. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztek akkor eshetsz teherbe bizony. Nem is értem ilyen felfogással minek kell szexelni ilyen fiatalon...
2014. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként menj el orvoshoz és kérdezd meg tőle. Ez a biztos.
2014. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

gartulálok. 15 évesen ahhoz van eszed hogy gumi nélkül rakasd magad a kanyoddal....

persze, elmész aszt felírja. csak neked a sok eszedért....


ovszert nem szeretnénk hasznalni,az se valami biztonságos,nem is kenyelmes


ha a h-lye barátod nem tudja használni, az nem a gumi baja.

2014. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gumi nem biztonságos?Leesik a barátod farkáról, vagy mi?

De azt árulja már el valaki, ha egyszer kitudta írni az ékezetet, akkor a következő szóban miért nem sikerül?:D

2014. ápr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!