Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedhetek fogamzásgátlót 15...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedhetek fogamzásgátlót 15 évesen, csak mert pattanásos vagyok?

Figyelt kérdés
Többen ajánlották már ezt a megoldást. A bőrgyógyász által előírt gyógyszeres kúrák után talán ez az egyetlen, amit nem próbáltam. Nem vészes a helyzet, de régóta tart, és gondolhatjátok, 15 éves fejjel mennyire zavar már. Ha esetleg azzal bíztatnátok, hogy írassak fel tabit, akkor annak a folyamatát is írjátok le, kérlek! Gondolom vizsgálat kell hozzá. Köszi! L
2013. szept. 9. 22:39
 1/5 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Mond a bőrgyógyásznak hogy irasson fel Roaccutant, az tuti rendbe rak majd. Mond neki én ajánlottam, ne vitatkozzon velem.
2013. szept. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ezt egy nődokival beszéld meg és ne TE találd ki magadnak

esetleg gondolkozz előre is!!!!!!!!!!!!!!

2013. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is kb ennyi idősen kezdtem el szedni fogamzásgátlót a pattanások miatt. Pontosabban olyan gyógyszert kaptam, aminek a mellékhatása volt a fogamzásgátlás. Diana 35-öt szedtem. A mai fejlett gyógyszereknek kisebb a hormontartalma, mint régebben, lassan 30 éves leszek, eddig nem volt gondom, remélem nem is lesz. Beszéld meg a bőrgyógyásszal, hogy fogamzásgátlót szeretnél szedni a pattanások miatt,gondolom tovább küld a nőgyógyászhoz egy vizsgálatra, vagy megbeszélésre. Ha szűz vagy, nem fog úgy megvizsgálni az orvos.
2013. szept. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1! szedtem már.

#2! ez mi, ha nem gondolkodás? Nem elrohantam, és felírattam, még csak azt szeretném tudni, van-e értelme.

2013. szept. 9. 22:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a Roától nem múlt el, akkor a fogamzásgátlótól se fog!

Ne mérgezd magad feleslegesen!


Édes mindegy, hogy milyen okból szednéd, fejlődő szervezetnek egyáltalán nem szabadna hormonális fogamzásgátlóval tömnie magát, mert nagyon szépen tönkre vághat egy életre.

2013. szept. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!