Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dianille fogamzáságtló....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dianille fogamzáságtló. Befolyásolja-e a későbbi gyerekvállalást?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra vagyok kíváncsi, van-e itt olyan, aki ilyen fajta tabit szedett, és később, ez megnehezítette a teherbe esését, mikor már gyereket szeretett volna?

Akit érdekel itt a sztorim is : mindig problémám volt a menstruációmmal, rendszertelenül jön, iszonyatosan fájdalmas és ömlik belőlem a vér. A nőgyógyász szerint ez amiatt van mert kicsi cisztáim vannak a petefészkeimen, és a tabletta ezt helyrehozza. Na most tisztában vagyok vele, h a tabi mesterséges mensest hoz létre és a természetes peteérést leállítja, de a doki állítása szerint, nem tesz bennem kárt....a ciszta miatt valószínűleg így is úgy is szükségem lesz kezelésre majd a gyerekválallaáshoz....és ennek állítólag a tabi nem növeli az esélyét. sőt...vélemények? higgyek a dokinak? elég durva dolgokat olvastam a foggátlókról neten...de azért ő csak egy szakember....


2014. ápr. 22. 23:58
 1/3 anonim válasza:
Nem lesz a fogamzásgátlótól semmi bajod. Van aki évekig szedi, de amint abbahagyja és gyereket szeretne vállalni, szinte rögtön sikerül. Akinek nem, az nem azt jelenti, hogy a tabletta miatt. Van aki nem szed, mégis évekig kell próbálkoznia. A fogamzásgátló rendszerezi is a menstruációt, nekem mióta szedem nem is fáj, kevesebb ideig tart, napra pontosan jön meg. És igen, ő a szakember, nyilván kivizsgált, vérvételre küldött mielőtt ezt felírta, nem a hasára ütve mondja amit mond.
2014. ápr. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A ciszta általában betokosodott petesejtet jelent,amelyet v kipukkasztanak mesterségesen,vagy maguktól kipukkadnak...Elvileg nem kellemes érzés...


Én is sok mindent olvastam már a neten,azt is, hogy aki cisztás, annak nem ajánlott fog.gátlót szednie.


Van a PCOS nevű betegség,ami azt jelenti, hogy policisztás ovárium..rá lehet keresni a neten,vannak ultrahang fotók is,amik megdöbbentőek.


Szerintem ha cisztád van,nyugodtan elmehetnél egy inzulinvizsgálatra,illetve cukorterhelésre, és nem ártana egy ultrahang, hogy tényleg vannak-e cisztáid,amik láthatóak....


A fog.gátló leállítja a peteérést, és úgy rendszerezi a vérzést, hogy 28 naponként vérzéssel távozik a felesleges méhnyálkahártya,mint rendes menstruációkor.

Akinek nem rendszeres még lehet makk egészséges és ha kifejlettek a szervei,akkor simán összejöhet a baba.

2014. ápr. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
csinált ekográfot a doki, és mutatta is, láthatóak a petefészkeimen a ciszták, és a papíromra is PCO-t írta....de azt mondta h ezek a picik gyakoriak a fiatal nőknél...és hogy foggátló jó rá...
2014. ápr. 23. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!