Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom rám akarja erőltetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom rám akarja erőltetni a gyerekvállalást?

Figyelt kérdés
19éves lány vagyok, párom 22éves. Mindenáron rám akarja erőltetni a gyereket, egész nap, minden nap azt hallgatom, hogy "szüljél nekem" "kisbabát szeretnék tőled". Leültem vele beszélgetni, hogy ez nem így megy, nekem nincs állásom, nem is élünk együtt, nincsen lakásunk, szóval alapvető feltételek nincsenek meg, de őt ez sem érdekelte. Aztán elcsíptem egy beszélgetést az egyik barátjával, amiből az derült ki, hogy neki a gyerek csak "biztosíték" lenne arra, hogy nem hagyom el. Ledöbbentem.. Mit kéne lépnem?
2014. márc. 29. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magadat. A gyerek nem arról szól, hogy kinek születik. Ez a "nekem" olyan önzőnek hangzik.
2014. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A srác elképesztően éretlen, így nem lehet hozzáállni egy gyerekhez, az nem lehet eszköz és nem is olyan, hogy ha megunod akkor odaadod valakinek.

Szerintem ülj le vele és hamar világosítsd fel, hogy egyenlőre felejtse el a dolgot.

2014. márc. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ezzel nálqm elvágta volna magát..

Soha nem tudnék neki gyereket szülni, mert nem tudnám, hogy gyereket akar vagy boztosítékot..mármint később sem...gyanús, hogy idővel ezzel a hozzaállásával a kapcsolatunk végét is okozna, ha drasztikusan nem valtozik meg

2014. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már elbeszélgettem vele, például hogy az alap feltételek nincsenek meg egy gyerekhez, erre azt hozta fel, hogyha vesz egy házat, akkor szülök-e neki.. Határozottan elmondtam neki hogy 26 éves korom előtt nem tervezek gyereket. Ezután remélem békén hagy ezzel.. Néha már szappanoperában érzem magam.. mint amikor a nő csak azért vállal gyereket, hogy a férfit megtartsa.. csak nálunk ez fordítva van
2014. márc. 29. 13:24
 5/8 anonim ***** válasza:
egy hülye gyyerek ez azt sem tudja mit beszél egy gyerek nem aranyhal b.tok meg...pattintsd le minnél előbb annál jobb 22 évesen túl sok iskolája nem lehet a beteg faxból akar eltartani egy családot?
2014. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy ha biztosítékot akar, akkor vegyen el:) mindjárt nem fog piszkálni.
2014. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
haha :D elképzeltem ezt a szituációt. megszeppenés.. :D
2014. márc. 30. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:

annyira nagy az arca hogy ő gyereket akar....de elvenni előbb nem? Na nálam az biztos nem játszott volna:D


legalábbis szerintem visszakozna...

2014. márc. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!