Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításosnál a fiún vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításosnál a fiún vagy a lányon múlik, hogy ne legyen baba?

Figyelt kérdés

A párom már 2x is rávett hogy mindenféle védekezés nélkül szeretkezzünk, mert hogy majd ő vigyáz és időben kiveszi. Hiába mondtam hogy baj lesz, de ő azt mondta hogy eddigi 2 barátnőjével mindig így szexelt és akkor sem volt baj, akkor most miért lenne.. igaza van? megnyugodhatok? vagy lehet nem is rajta múlt hanem a barátnőin, hogy nem lettek terhesek?

Én eddigi pasiaimmal mindig gumival védekeztünk, de ő azt sem szeretné, azt mondja jó lesz így. De akkor már inkább szednék gyógyszert.. :/

Mennyi az esélye így megszakításosnál a teherbe esésnek?


22/L


2014. márc. 24. 20:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Én eddigi pasiaimmal mindig gumival védekeztünk, de ő azt sem szeretné, azt mondja jó lesz így. De akkor már inkább szednék gyógyszert.. :/ "


Ő csak kényelmi szempontból nem akar gumit húzni, aminek semmi mellékhatása nem lehet, de Te szednél fogamzásgátlót aminek rengeteg mellékhatása van?

Ennyire törődik veled? Én megmondanám neki, hogy vagy gumi, vagy sehogy.

Minden férfi ilyen, a gumit nem szeretik, inkább a nő szedjen mindenféle vackot.

Amik növelik a trombózis, mellrák, méhnyakrák, a petefészekciszta, májrák kockázatát? És még egy rakás más betegséget okozhatnak, millió mellékhatással?

De nem akar gumit húzni, mert fontosabb az orgazmusa, mint az egészséged...

Most 22 éves vagy, szóval kb. még 35-40 évig szednél hormontartalmú gyógyszereket, mert a férfiak többsége nem szereti a gumit?

2014. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Minden férfi ilyen, a gumit nem szeretik, inkább a nő szedjen mindenféle vackot."

Hála az égnek ez azért nem igaz. De ugye mostanában nagyon megy a kutatás a férfi fogamzásgátló körül, hát hallottam olyan férfi véleményt, hogy "egyetlen normális férfi sem fog beszedni egy ilyen hormontartalmú cuccot", ugyanattól meg "barátnőm szedi a tablettát, semmi baja tőle".

Az a baj, hogy nagyon sok lány, nő hagyja magát manipulálni a tabi, vagy a megszakításos "módszer" irányába. Ha egy nő magától dönt a tabletta mellett, az rendben, mivel az ő dolga, neki kell tájékozódnia róla és tudnia, vállalja-e az esetleges egészségi kockázatokat. De ha egy pasi akarja ezt megmondani, az ugyanaz, mint amikor a megszakításost "kényszerítik" rá a lányra, aki egyébként nem akarná így (jó okkal).

2014. márc. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Teljesen a férfin múlik a dolog....Te annyit tehetsz a dolgot illetően, hogy megmondod hol tartasz a ciklusodban, mert ovuláció előtti napokban azért rizikósabb a dolog!!!

A megszakításos védekezésnek vannak ökölszabályai, amit be kell tartani, de egy alkalmi partnernél ez nem biztonságos!!! Egy tartós párkapcsolatban működhet...főleg ha a férfinek van hozzá önuralma és nemet tud mondani Neked amikor kell!!!!

A gyógyszerszedést Neked kell eldöntened...van aki tapasztal mellékhatást, van aki nem. Ha nem jön be abbahagyod.

37F

2014. márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Azt a Pearl indexet meg hagyjuk, mert úgy hülyeség az egész ahogy van!!! Honnan tudja egy Nő hogy a faszi mit csinált szex közben vagy közvetlenül előtte? Főleg ha alkalmi partner volt az meg még viccesebb.....

Azt tudja, látja, hogy felhúzott gumit vagy bevette-e tablettát időben....de mivel a megszakításos módszer nem rajta múlik így ennyi erővel a szomszédot is megkérdezhették volna, hogy mi is a helyzet !!!

37F

2014. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"A megszakításos védekezésnek vannak ökölszabályai, amit be kell tartani, de egy alkalmi partnernél ez nem biztonságos!!! Egy tartós párkapcsolatban működhet"


Gondolom még nem hallottál az előváladékról és arról, hogy tartalmazhat spermiumot.

Én 25 éves vagyok és azt hittem megszakítással csak a '90-es években védekeztek utoljára. De pont olyan ostobák maradták az emberek...

2014. márc. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%

Az előváladék nem tartalmaz spermát, mert nem a here termeli, hanem Cowper mirigy. Sperma a heréből származhat csak ami ejakuláció során a húgycsőben marad és annak maradékát oldja fel az előváladék.

A reggeli órákban vett labormintavételből is néha látszik ha az ember élt nemi életet az előző este, mert a fehérje szám megemelkedik és ez lehetne betegség jele is....de tapasztalt orvos rákérdez a dologra mert így magyarázatot kap arra hogy a vizelettel kiürült maradék sperma miatt mértek magas értéket.

2014. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hozzáfűzném, hogy az előváladék termelésében a Cowper mirigy mellett az ondóhólyag(vesicula seminalis, ami nem az ondót tárolja, a nevével ellentétben) és a dülmirigy(prostata) is szerepet játszik.
2014. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. márc. 26. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!