Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mért nem szeretik a fiúk az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem szeretik a fiúk az óvszert?

Figyelt kérdés
Fiuuuk aruljatok el hogy mert nem szeretitek? hiszen evvel megovjatok parotokat is a nem kivant terhessegtol es magatokat is nem kivant betegsegeiktol.!!! de egy fiu sem szereti MIERT?

2014. márc. 24. 17:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nő vagyok de szerintem is ezerszer jobb gumi nélkül szeretkezni. Persze állandó kapcsolatban, megfelelő védekezéssel. Teljesen más érzés, sokkal jobb.
2014. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Amúgy ja, mindenképp védekezzetek. Ha gumi nélkül a "kihúzós" módszert használjátok, akkor az olyan, mint ha éppen kaszinóznál és a legnagyobb tétet tennéd meg, amit könnyen elbukhatsz. A tét itt viszont az, hogy vagy abortusz (morális és etikai dolgaiba ne menjünk be, de szerencsétlen esetben az is előfordulhat, hogy többé nem lehet gyereked), vagy fel kell nevelned és akkor ugrott a továbbtanulásod, karrierépítésed.


Ne játszatok nagy téttel és kockázattal. Ha első alkalom és mindenképp védekezni kell, legyen gumi.

2014. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem....de tényleg.
2014. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!