Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az óvszert miért nem szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az óvszert miért nem szeretik a fiúk? Pharmatex termékek jobbak? Hány éves kortól lehet szedni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 11:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
21%
amiért te sem szeretsz zokniba fürdeni ;D
2013. febr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Házit se szeret írni senki.Még is megcsinálják...

Én is így vagyok a gumival.Nem szeretem de használom

2013. febr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát szedni azt sehogy mert ez egy külső eszköz.. Maximum alkalmazni lehet de egyébként önmagában nagyon nem ajánlatos. Nem valami megbízható..Rengeteg baba születik mellette. Vannak akik gumival együtt használják..
2013. febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Nekem semmi gondom az óvszerrel. 20 éve azt használok és nem érzek különösebben különbséget, akár rajtam van, akár nincs ...
2013. febr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a legtöbb azért nem szereti, mert már fiatal tinikorában azt tömik a fejébe, hogy szar.

Közben meg...valamennyire biztos tompítja az érzést, de gumival a szex még mindig jobb, mint a no szex, vagy épp a folyamatos aggódás azon, hogy vajon terhes lesz-e az illető. Sőt, néhány tabletta mellékhatásnál is lényegesen jobb a gumi.

Azt sem értettem egyébként soha, hogy a megszakítás mivel jobb a pasinak. Szerintem sokkal rosszabb lehet egész végig arra koncentrálni az élvezet helyett, hogy időben húzza ki, meg a legjobb résznél kivenni, mint gumiban szexelni.


Nekem két kapcsolatom volt (vagyis az egyik még tart is), mindkettőben óvszerrel védekeztünk mindig. Az első párom soha egyetlen egyszer sem mondta, hogy csináljuk gumi nélkül.

A mostani néha azért mondogatja hogy jó lenne, de felhúzza.

Kipróbáltuk a Pharmatext (amit egyébként nem szedni kell, hanem a hüvelybe dugni), de engem csípett. Emellett az sem épp gusztusos, mikor folyik ki. Orált is csak a felhelyezés előtt lehet...


A gumi megbízható, nincs mellékhatása.

2013. febr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Amúgy meg a védekezés nem szeretem-nem szeretem kérdése. Szükséges "rossz". Tökéletes módszer sajnos nincs, így hát valamennyi kényelmetlenséget be kell vállalni.

Bármelyik védekezés jobb, mint egy nem kívánt terhesség.

2013. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Van pasi akit irritál van, aki meg sem érzi. Minden ember más. A nők sem szoktak különbséget érezni, én vagyok a kivétel én az ég világon semmit nem érzek óvszerben, nem tudok elmenni felesleges a szex.. én mindent megteszek h ne kelljen használnom...24/L
2013. febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kb. azért nem, mert kicsit olyasmi érzés lehet, mint ha körbe lenne ragasztva a nyelved, és érezd a finom puding ízét, jó, kicsit hülye válasz, de érted a lényeget.....
2013. febr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem az a alapvető hogy a pasi hord magánál gumit.

Nem kell nyafogni meg egyéb..legkézenfekvőbb-legolcsóbb-legegyszerűbb védekezési mód az Óvszer.


Ha amúgy is puhafarkú, se azzal-se gumiban nem fog teljesíteni. Kár ezen vitatkozni.


Mindenféle fogamzásgátló cucc szedését ameddig lehet el kell tolni, és mással próbálkozni.

Ráadásul ott is a csajnak lesz egy nyűg..mert ugye a pasi mehet a punciba, ő meg ettől happy. Többi meg hol érdekli :)

2013. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért nem olyan olcsó sajna a gumi sem... Úgy nézem már hetente drágul. Belegondolt valaki, hogy micsoda összeg az mégha csak napi egyszer is vannak együtt? Én a Durexet szeretem abban bizok de 3 db 700 ft most már! Ezt napi szinten ki bírja ki? A végén a cigi olcsóbb lesz mint naponta szexelni.
2013. febr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!