Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a szexuális 1 ütlét után bevehető tablettáról?

Figyelt kérdés
Szeretkeztünk a párommal. Későn vettük észre h kiszakadt a gumi. Tartalma mind belém került. Azonnal kimostam amennyire csak tudtam. Majd másnap reggel azonnal rohantam a gyógyszertárba. Vettem tablettát amit aktus után max 72 órára belehet venni. Kb 12 órára aktus után én bevettem. Akkor a hatása tuti garantállt? Sokan szedtek már be ilyen tablettát ,s nem lett gond belőle s a későbbiekben sme volt mellékhatása?

2014. márc. 23. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
99,9% az esélye, hogy nem történt több, de vigyázzatok legközelebb, mert ez igen erős hormon bomba ami nagy károkat tud okozni.
2014. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jó anyag.
2014. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Költőnő? ***** válasza:
100%
esemény utáni recept nélkül..? Hmmm...
2014. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Nekem az a véleményem, hogy az a személy, aki nem tudja leírni az EGYÜTTLÉT szót, az ne szexeljen. Ahhoz meg külön gratulálok, hogy észre sem vettétek, hogy az óvszer kiszakadt (ami egyébként csak akkor történhet meg, ha a) rosszul helyeztétek fel b) rossz minőségű volt az óvszer c) nem megfelelő a mérete a párodra)...
2014. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Életemben elősször vettem be. 23 éves vagyok s kb 3 éve élek nemi életet és sosem volt hasonló gondom. Gumit is gyógyszertárba vettem h biztosan megbizható legyen. Erre pff csődöt mondott.:( Szeretnénk babát de nem azonnal. Párom még iskolába jár és igy kizárt dolog h babát vállaljunk. Ez itt Szerbia ahol mire bejutnék a nőgyógyászhoz nem 72 óra telne el hanem 3 hét... Szóval gyógyszertárban simán beszerezhető a gyógyszer.
2014. márc. 23. 20:39
 6/14 Költőnő? ***** válasza:
az komoly azért....
2014. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Attól félek h nehogy a gyógyszer is annyira megbizhtó legyen mint a gumi volt.. Pedig tényleg gyószertárban szereztem be s Durex volt nem is valami minőségtelen.
2014. márc. 23. 20:45
 8/14 Költőnő? ***** válasza:
hát elvileg azért van a betegtájékoztató, h ne lehessen baj. azért egy dokihoz bejelentkeznék.
2014. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt elolvastuk s a párommal s mindent a leirtak alapján csinálltam. Olvsatam h annál hatásosabb minnél előbb beveszik s azért is igyekeztem mihamarabb h biztosan legyen hatásos.
2014. márc. 23. 20:52
 10/14 A kérdező kommentje:
Az s betűt véletlenül gépeltem le.:(
2014. márc. 23. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!