Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen tapasztalataitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak Lindynette 20 tablettáról?

Figyelt kérdés
Ez az első hónap,hogy szedem,és óriási pattanások jelentkeztek az arcomon.Más is tapasztalt ilyen mellékhatást?Szülés óta szép tiszta az arcom,most már ilyen fog maradni,mig gyógyszert szedek?Vagy igy áll hozzá a szervezetem a tablettához?
2013. okt. 21. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is azt szedtem 4 évig de semmi bajom nem volt tőle. Lehet váltanod kéne.
2013. okt. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nem volt tőle évekig....
2013. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első hónapban sem jelentkezett semmi?
2013. okt. 21. 19:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem...

De ez mindenkire máshogy hat....beszélj a dokival h irjon mást.

2013. okt. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem, és nekem sincs tőle bajom. Szerintem is beszélj az orvossal és váltsatok. Várj még azért, mivel 1 hónapja szeded lehet hogy ez csak a szervezeted reagálása, ha továbbra is marad a csúnya bőr, dönts belátásod szerint. :)
2013. okt. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor várok még 1hónapot,és ha nem múlnak el a pattanások,akkor beszélek az orvosommal.Köszönöm,hogy válaszoltatok!
2013. okt. 22. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!