Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 18 napot csúsztam a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 napot csúsztam a fogamzásgátlómmal. Tegnap tudtam bevenni újra az első szemet. Mikortól leszek védett?

Figyelt kérdés
Több éve szedek fog.gátlót, de múlt hónapban, amikor 7 napos szünetet tartottam és közben megjött a havim, nem tudtam újra elkezdeni szedni. Tegnap vettem ismét és be is szedtem az első szemet (nem vártam meg a havim első napját, mert 42-60 napos rossz ciklusaim vannak gyógyszer nélkül és így sokat kellett volna még várnom). Kb. mennyi idő, amire ismét véd a gyógyszer? Ugye márc 1-én kellett volna megkezdenem az új gyógyszert én meg tegnap (18-án) tudtam bevenni.
2014. márc. 19. 12:24
 1/4 Vicuska87 ***** válasza:
Nőgyógyász!!
2014. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik, hogy beveszed, amikor kedved van...

Alapból az orvossal kellett volna konzultálnod, hogy mikor kezdd el szedni.

Egy hónapig mindenképpen kell kiegészítő védekezés..

2014. márc. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt a kategóriát meg kéne szüntetni. Vagyis ez nem is a szex, hanem a nők egészsége kategória lenne.

Azonban ott is minden kérdésre azt lehetne mondani, hogy nőgyógyász...

2014. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanott vagy mintha megvártad volna a menstruációdat, vagyis rosszabb, mert jól bekavarsz a szervezetednek! Ott a betegtájékoztató, vagy keress rá neten ha lusta vagy elővenni, de legjobb lett volna felkeresni egy nőgyógyászt, eszem meg áll ,hogy egyes emberek milyen hülyeségeket csinálnak!
2014. márc. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!