Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első lapot hagytam abba, most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első lapot hagytam abba, most kell tartanom a 7 nap szünetet. Ezelőtt a menzim össze vissza jött meg . Ha 17. én kezdtem el szedni a tablettat akkor hányadikán kellene most megjönnie a bajomnak?

Figyelt kérdés
2014. márc. 11. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem tudom mert en nem szedek gyogyszert es az nem egeszseges egyaltalan
2014. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Körülbelül a szünet második, harmadik napján jön meg.
2014. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

De az se tragédia, ha nem a 2.-3. napon jön. A tabletta csak annyit "ígér", hogy a szünetben kell megjönnie! Bármelyik napján.

(és a menstruációd MEGSZŰNT létezni, innentől csak megvonásos vérzésed van)

2014. márc. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
azt tudom, hogy csak ilyen 3 napos lesz a menzesz meg minden... ma van a 3. napja de még nem jött meg csak ilyen világos sárgás folyásom van, az normális?
2014. márc. 12. 16:57
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs arra semmilyen garancia, hogy csak 3 napos vérzésed lesz. Csak általában igaz az, hogy csökken az erősség és hosszúság. Nekem például ugyanúgy 5 napos volt, mint előtte.


Mint írtam, az se katasztrófa, ha a 7. nap legeslegvégén jön meg. A lényeg, hogy a szünet valamelyik napján megjöjjön! És a 8. napon akkor is folytatnod kell a szedést, ha addig nem múlt el.


A sárga folyás viszont lehet problémás is. Elképzelhető, hogy összeszedtél valamilyen fertőzést. Fogamzásgátló mellett ez nagyon gyakori - egyik mellékhatása.


ÉS OLVASD EL A BETEGTÁJÉKOZTATÓT, mielőtt a következő olyan kérdéssel jönnél, amire pontos választ kapnál belőle!

2014. márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nincs magyarul sehol a betegtájékoztató... de ha van fehér folyásom attól még megjöhet a menzeszem?
2014. márc. 12. 17:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Az előbb még sárga volt, menzeszed pedig a büdös életben nem lesz, amíg szeded.
2014. márc. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
világos sárgás , na .... és tudom hogy nem lehet , akkor ne irj ha nem értesz meg .... -.-
2014. márc. 12. 17:07
 9/13 anonim ***** válasza:

Te vagy olyan, mint egy faék, kezdve azzal, hogy beszedsz egy olyan tablettát, aminek el se tudod olvasni a tájékoztatóját, és még neked áll feljebb? Mindent érthetően írtam, te nem tudsz szöveget értelmezni.


Egyet árulj el: így hogy a tájékoztatót se érted, hogy tudod majd meg, hogy mit kell tenned, ha kimarad egy tabletta? Ha hánysz, ha hasmenésed van? Honnan tudod majd, hogy milyen gyógyszerekkel együtt nem szabad szedned?

Milyen teát nem ihatsz mellé?

Hány órán belül pótolhatod?

Milyen mellékhatások esetén kell sürgősen orvoshoz fordulnod?


A határon túl is árulnak számos olyan gyógyszert, amit Mo.-n is. Miért nem olyat írattál vagy vettél, aminek létezik a neten magyar tájékoztatója is?

2014. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
képzeld a dokim mindent elmondott.... tudtommal azért van ez az hogy kérdezzenek ....
2014. márc. 12. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!