Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma kellett volna megjönnie de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma kellett volna megjönnie de nemjött! Az utolsó levél utolsó tablettája kimaradt. Mennyire lehettem védett? Nagyon félek, kérlek, valaki!

Figyelt kérdés

Tehát ez már a sokadik doboz harmadik levele volt és az utolsó tabletta kimaradt. Hétfő is este szexeltem és kedden kellett volna beszednem az utolsó tablettát, és akkor is szexeltem,de akkor nem belém ment el. Szerintetek?

Kérlek, így is borzasztó idegi állapotban vagyok, nem kellenek a degradálós válaszok.


2014. febr. 13. 06:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nézd. Szerintem csináltass tesztet és/vagy kérdezd meg a nőgyógyászt aki kiírta neked a tabit hogy ilyenkor mi van, és ne stresszel az nem segít. :D
2014. febr. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szeded a tablettát, akkor is teherbe eshetsz mellette. Hát még akkor ha hol szeded, hol nem.
2014. febr. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem birok nem stresszelni, mindjárt sírok.
2014. febr. 13. 06:38
 4/15 A kérdező kommentje:
Ma estig bennevagyok még a 72 órában. Szerintetek vegyek?
2014. febr. 13. 06:45
 5/15 anonim ***** válasza:
Vehetsz ártani annyit nem árt amennyit használhat. De mint már írtam nőgyógyász és megmondja.
2014. febr. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Rendben, elmegyek nőgyógyászhoz.
2014. febr. 13. 06:50
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
felelotlen vagy, terhes lettel, igy jartal :)
2014. febr. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Te meg egy budos paraszt vagy igy jartal
2014. febr. 13. 09:21
 9/15 anonim ***** válasza:
ezért nem bízok a tablettában... mert néha csak úgy "kimarad". Nem "ostoba voltam és nem vettem be", hanem "kimarad"...
2014. febr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az értelmi képességeim miatt lopták el a táskámat amiben tartottam a dobozt. Erről csak ennyit.De köszi az újabb "segítőkész" választ.
2014. febr. 13. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!