Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma kellett volna megjönnie de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma kellett volna megjönnie de nemjött! Az utolsó levél utolsó tablettája kimaradt. Mennyire lehettem védett? Nagyon félek, kérlek, valaki!

Figyelt kérdés

Tehát ez már a sokadik doboz harmadik levele volt és az utolsó tabletta kimaradt. Hétfő is este szexeltem és kedden kellett volna beszednem az utolsó tablettát, és akkor is szexeltem,de akkor nem belém ment el. Szerintetek?

Kérlek, így is borzasztó idegi állapotban vagyok, nem kellenek a degradálós válaszok.


2014. febr. 13. 06:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha teherbe estél ennyitől, AZ NEM MOST fog kiderülni, hanem minimum 2 hét múlva!

Magyarán: NEM ettől marad ki, ha most kimarad.

Nem így működik a teherbeesés.


Egyébként ha kiváltod a következőt és EGY nappal hamarabb elkezded szedni, mint kihagyás nélkül kellene, akkor nem szűnik meg a védelem.

2014. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de nem váltottam ki, úgyhogy ez van.
2014. febr. 13. 12:32
 13/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
a kérdés szempontjából nem teljesen lényegtelen?
2014. febr. 13. 13:09
 15/15 anonim ***** válasza:
ha ellopták a táskádat, és tudtad, hogy emiatt nem tudod bevenni, akkor bizonyára számítottál erre a helyzetre, és nem teszel fel ilyen kérdéseket.
2014. febr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!