Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jart mar igy valaki? Mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jart mar igy valaki? Mennyire csökkent a védettseg? Ha megjön mikor kell megjönnie ha eddig szerdánkent volt?

Figyelt kérdés
3eve szedek fogamzasgatlot de most az utolsó héten kihagytam egy szemet,de ezt csak akkor vettem észre amikor a 21.szemet egyel késöbbi nap vettem be.
2014. márc. 10. 06:09
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lesz gond nyugi. minden növel elöfordul néha hogy elfeljet egy szemet de azért ettöl még nem lesz hirtelen peteérés, a legtöbb nönke ennél jóval több idö kell hogy beinduljon a petefészek működés. Ha bevetted a plusz szemet akkor egy nappal késöbb fog megjönni.
2014. márc. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, kicsit megnyugodtam!
2014. márc. 10. 08:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is hagytam már ki, nem volt belőle semmi gond.

Nekem nem csúszott el tőle, ugyanakkor jött meg, mint szokott, kivéve, amikor az utolsó szemet felejtettem el bevenni, akkor egy nappal hamarabb jött meg.

2014. márc. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem akkor nálam is igy lesz.Te sem pótoltad amint észrevetted?
2014. márc. 10. 09:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem pótoltam, a tájékoztatóban az van írva, hogy 12 órán belül lehet pótolni, és én másnap este vettem észre, hogy van még egy szem. Úgyhogy inkább hagytam, úgyis tudtam, hogy meg fog jönni, úgyhogy nem fogunk szexelni.
2014. márc. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!