Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevehetem az első szem fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevehetem az első szem fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam orvosnál, mert már 2 hónapja nem jött meg a menstruációm és fogamzásgátlót szeretnék szedni. Felírta Norcolut nevű gyógyszert, hogy szedjem és amikor megjön vegyem be a fogamzásgátlót. Viszont ma éreztem, hogy van lent valami és délelőtt véreztem kicsit, úgy éppen hogy. Azóta nagyon kevés barnás folyásom van kis vérrel. Most nem tudom, hogy mit csináljak, bevegyem az első szem fogamzásgátlót vagy szedjem be holnap az első 2 tabletta Norcolut-ot és várjam meg amíg az miatt a gyógyszer miatt jön meg?
2014. márc. 13. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Én elkezdeném szedni, és az első levél alatt használnék kiegészítésképp óvszert is.
2014. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bevettem, mert elkezdtem normálisan vérezni.

Köszönöm a válaszod!

Azért biztosra megyünk, és védekezünk az 1. levélig óvszerrel.

2014. márc. 13. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!