Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki hallott már a Jaydess...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hallott már a Jaydess nevű spilról vagy van már vele tapasztalata?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 22:06
1 2
 11/14 anonim válasza:
Sziasztok! Valakit nem èrdekel Jaydess spirál. Nekem sajnos nem lehet. :(
2015. febr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én most kb 2. hónapja használom ( március 3.tól ) . A felhelyezés a mendtruáció utolso napján történik ugyebár ( mint bármelyik másiknál ) , de nem mondok sokat , ha azt mondom összességében legalább 5-6 hétig véreztem ( eleinte betètet majd tampont használtam ) , most már maradt a pecsételő ( barnás ) vérzés alig-alig . Engem nagyon intenzíven kimerített , szinte bármikor bármennyit tudtam volna aludni . Nem is beszélve a fájdalomról szinte folyamatosan rosszul voltam legalább az első 3-4 hétben ( hányinger , fejfájás , szédülés ) és valami borzasztó erősségű görcsök , amilyent még soha nem éreztem ( 24 vagyok , már van 10 év tapasztalatom a menstruációval ) , illetve előfordult még úton - útfélen extra fájdalom / görcs , amit pár percen belül extra vérzés követett . Szóval ezeket figyelembe véve válasszatok . Lehet , hogy már kezd lenyugodni , de lelkileg neked és a párodnak is fel kell készülni az akár 2 hónapos menstruációra érzelmileg és testileg ( hormonok , hangulatok ...)
2017. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 G. Ancsi válasza:

Sziasztok!

Bár régi a kérdés, azért én leírom a tapasztalataimat, hátha valakinek hasznos lesz :-)


1 éve és 4 hónapja helyezete fel a nőgyógyászom a Jaydess-t és alapvetően nincs vele problémám. Néha előfordult, hogy a párom együttlét során érezte minimálisan, de ez kb. 3-4x fordult elő és nem is kifejezetten fájt neki. Eddig két alkalommal voltam ellenőrzésen (legutóbb 1 hete), hogy megfelelő helyen van-e az eszköz és semmi probléma nincs vele. Ebből a szempontból nekem pozitív a véleményem.


A menstruációs részéről sajnos nem tudok véleményt írni, mert egy hormon gyógyszert kellett szednem 1 évig endometriózis miatt, ami által nem volt menstruációm, így ezzel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni.


Remélem segítettem valakinek :-)

2017. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

hali

nekem us van Jaydess , mert nagyon fájt amikor megjött és hogy ne alakuljon ki cisztásodás feltettük.


milyen volt a felrakás ?

iszonyatosan fájt , pedig nekem egy ovatos dokim van, de lehet, hogy én vagyok a túl érzékeny. Ha te is ilyen vagy akkor lehet altatásban.


mirekell utána figyelni

10 napig, nincs szex, szauna, uszoda, tampon, maszti vagy egyébb dolog amitöl könyen elkaphatsz fertözést


mit változott a testem :

nekem sajnos a hormonok miatt volt egy-kett csunnya pati most is meg vannak, de valamikor eltünek es a böröm ugy ragyog mint a nap.

(bár amikor unatkozom szoktam nyomkodni, tehát magam allá vágom a fát)

testsulyom : ugyan olyan. Nem lettem sem kövérebb sem vékonyabb


Szexualitás ?

nem csökent a libidom


Mire kell figyelni?

Arra, hogy jó dokid legyen aki nem csak felteszi ,, oszt mehetsz".

Az ennyém rendes átviszgált + vizelet minta is volt .

+ 6 honaponta kontoll, hogy jol áll azt ultrangall kell, hogy tegye.



hah , kicsit hosszú lett de hátha én is tudok valakinek segíteni :)

2021. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!