Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eseményutáni tabletta. Kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eseményutáni tabletta. Kinek mi a tapasztalata a tabletta bevétele után?

Figyelt kérdés
hány órával utána vettétek be? és milyen mellékhatásokat észleltetek? van valaki aki terhes lett ennek ellenére? Köszönöm a válaszadásotokat!
2013. okt. 8. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
1 órán belül és hatott, nem volt semmi mellékhatás.
2013. okt. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem mertem bevenni mert nekem annyi lett volna ..:/ úgy hogy maradt a várakozás.
2013. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Éjfélkor történt a baleset, reggel 10kor vettem be, nem történt gond, de utána 3 hónapig iszonyatos volt a hormonháztartásom. Utána áttértem fogamzásgátlóra.
2013. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos van egy barátnőm, akinél nem működött az esemény utáni tabletta. Escapelle nevű tablettát írt fel neki az orvos, amit be is vett, majd két hétre rá kiderült, hogy nem hatott... És állítólag nem ő volt az egyetlen, akinél ez a típusú tabletta nem vált be.
2014. febr. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!