Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Biztonságos így szeretkezni 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztonságos így szeretkezni 1 hónap letelte után?

Figyelt kérdés
Január 30.án kedztem el menstruálni és aznap vettem be életem első fogamzásgátló tabiját is..most Február 16. van és még mindig barnázok..Nem sokára vége az első levelemnek és a placebo tabik miatt újra rendesen meg kellene hogy jöjjön..viszont így honnan fogom tudni,hogy mikor jön meg rendesen ha még Február végén is vérezni fogok..már szeretnénk szeretkezni a párommal a 2 hét helyett lassan 1 hónapot kivárunk,de nemtudom h ilyen folyamatos vérzés mellett hat e rendesen a pirula.
2014. febr. 16. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:

amikor én elkezdtem szedni, az első levél alatt nekem is szinte végig volt barna. Hidd el, megfogod látni, ha megjön. Mi 2és fél hét után már nem bírtuk, együtt voltunk. Ilyenkor már tuti véd. :)

21/l

2014. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!