Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány nap, hét vagy hónap után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nap, hét vagy hónap után kezdi helyrehozni a pattanásokat, hajat a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem fogamzágátlótól függ.. inkább attól hány éves vagy :) ha még benne vagy az úgymond tini korba..akkor úgyis pattanásosabb lesz a bőrőd és hamarabb zsírosodik a hajad :)
2014. febr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem jópár hónap eltelt, mire látható eredménye lett. Sajnos sok év szedés után megbetegített a fog.gátló, szóval nekem nem érte meg, azt kell mondanom.
2014. febr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első butaságot írt kicsit, mert ez emberre válogatja. 15 évesen kezdtem szedni, két és fél évig szedtem. Nekem már egy hónap alatt elmúltak a pattanások, a hajam pedig három-négy hónap alatt jött rendbe (szóval eléggé a tinikorban voltam, mégis helyrejött), viszont impotens lettem tőle, ezért hagytam abba. Abbahagyás óta nem tért vissza egyik gond sem.
2014. febr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Impotens??? Az mit jelent?
2014. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan női impotencia, kb. semmi libidóm nem volt... Nem kívántam egyáltalán a szexet, sőt, irtóztam tőle. Amióta abbahagytam viszont minden rendbe jött. :)
2014. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahha, hát engem konkrétan megbetegített, és most havi kb. húszezret költhetek arra, hogy rendbejöjjek. Fasza mi? Legalább te rendbejöttél, ez pozitív.
2014. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, nem ugyanaz teljesen, mint előtte volt. De egyre javul. :) Neked mi bajod lett konkrétan, ha nem kérdezek intimet? :S Mit szedtél?
2014. febr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Diane 35 majd Dienille, petefészekciszta, és most agyalapimirigy-adenoma gyanú. Rosszak a hormonértékeim. Van gyógyszer a cisztára, 12 ezer forint egy havi adag. Van gyógyszer az adenómára, rémálmokat, hányást, eszméletvesztést okozhat. Abba kell hagynom a fog.gátlót, valószínűleg hullik majd a hajam, aknés leszek, mert már most is rosszak a hormonjaim, van rá krém, másfél havi adag kb. 8 ezer+szállítási költség.
2014. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nahh...már megint itt a fogamzásgátló ellen kampányoló meg az impotens -.-' ti minden ilyen kérdéshez beírtok???


Kérdező. Én az egyik fajta foggátlótól amit szedtem teljesen pattanásos lettem, pedig amúgy makulátlan a bőröm...Szerencsére mikor abbahagytam visszaállt normálisba.

2014. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megkérdeztek, én meg leírtam. Ha te is úgy jártál volna mint én, te is elleneznéd, vagy talán nem?
2014. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!