Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kell elkezdjem a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell elkezdjem a fogamzásgátló használatát?

Figyelt kérdés
Amikor lefeküdtem először a barátommal (szűz vagyok még), vagy már egy hónapja kell szedjem,és csak utána biztonságos hogy lefeküdjünk?

2013. júl. 4. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

előbb a fog.gátló majd 1-2 hónap múlva mehet a sex


gondolom nem akarsz terhes lenni......

2013. júl. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de akkor ha mi lefekszünk,és csak aznap szedem be a gyógyszer..és mondjuk akkor használunk óvszert,de az kiszakad esetleg..akkor mennyi az esélye hogy terhes leszek?
2013. júl. 4. 21:24
 3/17 anonim ***** válasza:
az első szemtől véd. de attól függ, h melyiket szeded majd.
2013. júl. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
jajj.. akkor ne szexelj, mert mindig benne van h vmi nem fog összejönni és terhes leszel.. :S
2013. júl. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
a barátom anyja agonizál hogy azért nem aludhatunk együtt mert nem akar unokát..és ezért kérdeztem hogy megnyugodjon..mert szerinte előtte szedjem egy darabig..csak hogy nehogy teherbe essek amikor egy hónap esetleg kettő hónap után lefekszünk..
2013. júl. 4. 21:27
 6/17 anonim ***** válasza:
mi lenne ha nem a barátod anyjára hallgatnál, hanem mondjuk egy orvosra?
2013. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Bocs, de mi lenne, ha majd ha megkapod a gyógyszert, elolvasod a betegtájékoztatót, és abból megtudod, hogy mikortól véd?

Hibaszázalék meg MINID lesz, de szerintem nem abból kell kiindulni eleve, hogy kiszakad a gumi -.- Akkor soha ne szexeljetek......

2013. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
imádom a rosszindulatú válaszokat..kössz mindenkinek..aki értelmes választ adott azt értékelem,de a nagy része b*ssza szájba magát..-.-
2013. júl. 4. 21:33
 9/17 anonim ***** válasza:

De ez nem rosszindulatú válasz, egyszerűen értelmetlen a kérdés!!!! A betegtájékoztatóban benne van, mikortól véd!

A szájhagyomány sokszor beszél 1 hónapról, de valójában én még csak olyan tájékoztatót láttam, ami vagy rögtön aznapról, vagy 1 hétről ír! Emellett meg tényleg egy fogamzásgátló módszer sem 100%os, tabi mellett is teherbe lehet esni, mégsem szokás mellette mást használni amúgy....

2013. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
igen, tényleg nem volt egyik se rosszindulatú, te jöttél a barátod anyjával.... hacsak nem orvos, akkor ne adj a véleményére.
2013. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!