Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kell elkezdjem a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell elkezdjem a fogamzásgátló használatát?

Figyelt kérdés
Amikor lefeküdtem először a barátommal (szűz vagyok még), vagy már egy hónapja kell szedjem,és csak utána biztonságos hogy lefeküdjünk?

2013. júl. 4. 21:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
kicsit bonyolult a sztori,nem orvos, de nem aludhatunk együtt csak ha szerinte egy hónapig szedem előtte a gyógyszert..mivel még nem voltam orvosnál ez ügyben,gondoltam először megkérdezem, hogy menjek el most...és érdemes szedjem egy hónapig hogy utána együtt aludhassunk, vagy éppen menjek úgy orvoshoz, hogy aznap szedek be és már meg is történik a dolog..
2013. júl. 5. 11:50
 12/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha anyuci szerint egy hónap múlva aludhattok csak együtt, akkor tök mind egy mikor véd nem, akkor is vársz egy hónapot, aztán dugtok. Ennyi. Maximum leülsz vele beszélni, hogy a doktor bácsi szerint már az első nap véd, együtt aludhatsz-e a kisfiával?..... Lehet azért is akarja, hogy addig szedd, hogy ne az legyen, hogy kihagysz pár szemet Véletlenül, aztán gond legyen, hanem jól begyakorold előtte...
2013. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Amúgy elég butaság ez az egész, szexelni nem csak akkor lehet, ha ott alszol....
2013. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

utolsó én is ezt mondom,de a nem érti meg..-.-

és ezek a válaszok lettek volna a biztosíték arra hogy felfogja hogy amúgy se kéne szedjem előtte már egy hónappal, és ráadásul nappal is megtörténhet..

2013. júl. 5. 15:03
 15/17 anonim ***** válasza:

Miért nem írt senki arról, hogy a gyógyszer első szemét a menzesz első napján kell bevenni?


Tehát tegyük fel, kérdező, hogy 2 napja múlt el a menzeszed, és most fogsz elmenni dokihoz, aki felír neked gyógyszert. De akkor sem fog rögtön védeni, mert a következő menzeszed első napján kell majd beszedned az első szemet. Addig meg türelmesen kell várni az együtt alvással.


Egyébként meg a gyógyszernek a tájékoztatójában benne van, hogy mikortól véd, általában 1-2 hetet azért ajánlott várni, vagy kiegészítő fogamzásgátló módszert (pl. gumi) alkalmazni mellé, biztos, ami biztos alapon (hogy ne legyél terhes).


Remélem, tudtam segíteni! 28/N

2013. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
A legértelmesebb válasz, köszönöm szépen..sokat segített:)
2013. júl. 5. 15:47
 17/17 anonim ***** válasza:
Örülök neki, nagyon szívesen! :-) 28/N
2013. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!