Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » E hónap 15. -én volt abortuszo...

E hónap 15. -én volt abortuszom ami muszáj volt. Mikor lehet legelöször szeretkezni? Tudom 6hét mondták. De elöbb nem is lehet valaki 2hetet vár . Vagy már akkor lehet ha a vérzés elmult?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
HÁT AZT A MAX.5 HETET VALAHOGY PROBÁLJÁTOK KI VÁRNI.MERT A A PETEFÉSZEKNEK ÖSSZE KELL HUZODNI MEG GYOGYULNIA IS.NEKEM IS VOLT ABORTUSZOM ÉS NEM VÁRTAM MEG MÉG AZ 5 HETET SEM,OLYAN ALHASI GÖRCSEIM VOLTAK HOGY ÖSSZE RÁNDULTAM A FÁJDALOMTOL.
2009. jan. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nem lehet ha elmúlt a vérzés!!! Ha nem akarsz a továbbiakban komplikációt magadnak! Gondolom szeretnél még valaha gyereket! Minimum 5 hetet várd meg, hidd el, ki lehet bírni, nem te leszel az első, nem halsz bele, ha nem szexelsz pár hétig! Egyébként az előző válaszolónak üzenem, nem a petefészeknek kell gyógyulnia, hanem a méhnek.
2009. jan. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%

Sajnálom. Velem is ez történt épp egy hónapja. A beavatkozás komplikációmentes volt, nem is véreztem utána, csak 2 napig, pedig első baba lett volna, és azt mondják, akkor jobban kell vérezni. Csak azt tudom mondani, amit eddig már többször is elmondtam, be is tartottam, és semmi bajom nem lett, pedig a magzat 3 hétig volt még bennem az elhalás után, minden jel nélkül.

1. Örültem vágytam a férjem kényeztetésére, ölelésére a beavatkozás utáni elkeseredettség közepette, ezért mi már az egyhetes kontroll után szeretkeztünk, análisan és orálisan, úgy, hogy mindkettőnknek volt orgazmusa, de a hüvelyemhez egyáltalán nem nyúltunk. Persze, csak módjával, vagy 2-3 alkalommal az első 2-3 hétben

2. A dokim azt mondta, ha a nőnek orgazmusa van, az a méhösszehúzódások révén segíti a méh regenerálódását, tehát jót tesz.

3. Azt is mondta, hogy a hat hetet csak a „koszos” embereknek találták ki. Ha előtte mindketten megmossátok a nemi szerveket és kezet is mostok, akkor nyugodtan lehet, óvatosan szexelni, persze így is a fertőzésveszély és egy esetleges koraterhesség elkerülése érdekében csakis gumival. Nekünk a harmadik heti ellenőrzésen már szabad utat adott.


Ezeket betartottam, és most is rendben vagyok, sem fájdalmaim, sem görcseim nem voltak. Azért fő az óvatosság:)

2009. jan. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!