Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » NUVARING? Rosszullétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NUVARING? Rosszullétek?

Figyelt kérdés
Még csak pár hónapja használok hüvelygyűrűt. A leírtak és az elmondottak alapján helyesen alkalmazom a kezdetektől fogva, időpontokat alaposan betartom. Egy hete voltam doktornál, nem volt vizsgálatom, a menstruációm időben megjött. Elmúlt napokban viszont rettentően elkezdett feszülni a mellem, és minden apró falat vagy ivás után erős hányingerem van, valamint hirtelen jönnek rám szédülések. Véleményetek?
2014. febr. 16. 19:19
1 2
 1/14 xStefix ***** válasza:
Háááát.... A bimbód feszül, bizsereg, "ég"? Az elég tipikus szokott lenni...
2014. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Most nem voltam kíváncsi a primitív megjegyzésre...máshova menj h""izni...
2014. febr. 16. 19:22
 3/14 xStefix ***** válasza:
Ezt nekem írtad?
2014. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 xStefix ***** válasza:
Ugyan te nem írtad, de én a terhességre gondoltam.
2014. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Bocsáss meg, de sajnos elkoszosodott a gyakorikérdések...azt hittem ismét csak egy gép előtt unatkozó ..had ne folytassam.

Szóval még egyszer elnézést szeretnék kérni!

Én is pont erre gondolok, de megzavar, hogy nemrég volt menstruációm és nem voltak feltűnő különbségek a ciklusaim között. Olvastam, hogy több esetben nem marad el első hónapokban a menzesz.. azért írtam ki a kérdésemben a Nuvaring-ot, hátha valaki más is észlelt efféléket a használata idején, esetleg csupán a gyűrű okozza.

2014. febr. 16. 19:39
 6/14 anonim ***** válasza:
Sokkal valószínűbb, hogy ez a gyűrű mellékhatása minthogy terhes vagy.
2014. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 xStefix ***** válasza:

Semmi baj, én se fogalmaztam érthetően. :)

Igen, az is lehet, hogy a gyűrű mellékhatása. Nem tudok erről, nem ismerem.

Viszont azt tudom, hogy menzesz néha akkor is van, amikor az ember terhes... néha furát művel a Természet. Ha aggódsz, szerintem járj utána, az a biztos.

2014. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, hamarosan mennem kell úgy is dokihoz, hát rákérdezek okozhat-e ilyen mellékhatásokat!

Köszönöm mindkettőtöknek, szép napot! :)

2014. febr. 17. 14:29
 9/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Epp felakartam tenni en is egy kerdest, mikor ra talaltam a temara. Nos en 12 napja hasznalom a nuvaring gyurut es nekem is hasonlo panaszaim vannak.


En a szagokkal vagyok igy. A kutya kaja szagokkal semmi bajom nem volt eddig, de par napja, ha kinyitom a kutyam jutalom dobozad, h adjak neki, kulonosen budos, es undor szag fog el. Pedig eddig semmi bajom nem volt ezzel a kerdessel.


Akkor ami meg fura, hogy rettenetesen sokat eszem.... egyfolytaban ehes vagyok... es fol is szedtem egy kilot. Hanyinger, rosszul let nincs.


Ejszakankent nem birok hason aludni mar, mindenhogy kenyelmetlen, es talan mintha egy picike szedulesem lenne, de ha kinyitom a szemem elmulik.


Akkor hasgorcseim is voltak/vannak napkozben, sot a melleim is erzekenyek, hason fekvesnel erzem.


Nos en csak arra tudok gondolni, hogy ez mind a hormonok es a mellekhatsok eredmenye.. Terhes nem lehetek, mert elozo menzesz, ami nagyon eros volt elso napjan helyeztem fol, es az elso napig nem is szexeltunk a parommal.

2014. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Epp felakartam tenni en is egy kerdest, mikor ra talaltam a temara. Nos en 12 napja hasznalom a nuvaring gyurut es nekem is hasonlo panaszaim vannak.


En a szagokkal vagyok igy. A kutya kaja szagokkal semmi bajom nem volt eddig, de par napja, ha kinyitom a kutyam jutalom dobozad, h adjak neki, kulonosen budos, es undor szag fog el. Pedig eddig semmi bajom nem volt ezzel a kerdessel.


Akkor ami meg fura, hogy rettenetesen sokat eszem.... egyfolytaban ehes vagyok... es fol is szedtem egy kilot. Hanyinger, rosszul let nincs.


Ejszakankent nem birok hason aludni mar, mindenhogy kenyelmetlen, es talan mintha egy picike szedulesem lenne, de ha kinyitom a szemem elmulik.


Akkor hasgorcseim is voltak/vannak napkozben, sot a melleim is erzekenyek, hason fekvesnel erzem.


Nos en csak arra tudok gondolni, hogy ez mind a hormonok es a mellekhatsok eredmenye.. Terhes nem lehetek, mert elozo menzesz, ami nagyon eros volt elso napjan helyeztem fol, es az elso 10 napig nem is szexeltunk a parommal. Szoval mostanra tuti vedett vagyok en is.

2014. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!