Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti is görcsöltetek a NuvaRingtől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is görcsöltetek a NuvaRingtől?

Figyelt kérdés
Szerdán volt egy hete, hogy bent van. Menstruáció alatt még boldog is voltam, mert egyáltalán nem görcsöltem. Viszont kedd óta naponta egyszer kétszer begörcsölök, nem is kicsit. Alapból nem szedek görcsoldott, mert rühellem, de tegnap már azt is kénytelen voltam beszedni. Ez az első gyűrüm, lehet, hogy ez csak ilyen kezdeti kellemetlenség?

2014. febr. 13. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem :/ hivd fel a dokit vagy menj be lehet normalis.De azert dokinal kerdezd meg.
2014. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy mászkáltam pl. városban, majd leültem a buszon és úgy begörcsölt a hasam alja, hogy alig bírtam hazáig elsétálni, meg kellett igazítanom, akkor rá egy-két órára csillapodott. De szerintem ez más, mert nekem nagy ez a gyűrű, sokszor kényelmetlen, nekem nagy. Mindenképpen menj el dokihoz, talán mégsem ez a legmegfelelőbb neked, mindenki máshogy reagál rá.
2014. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegnap véreztem is egy picit. De viszont azóta nem görcsölök.
2014. febr. 17. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!