Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hízhattam a Nuvaringtől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hízhattam a Nuvaringtől?

Figyelt kérdés

Yadine-t szedtem, fél éve álltam át a Nuvaringre, és eddig szép vékony voltam, most meg akkor hurkás hasam lett, csípősödtem is, és félek, ez így folytatódik, kövér leszek. Majdnem 8 kilot hiztam...

21/L


2010. dec. 6. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj dokihoz, hogy írjon fel mást. Nem kellett volna ennyit várni...
2010. dec. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
A kajától hízhattál.
2010. dec. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszönöm az intelligens választ, tényleg valószínű, hogy 21 év alatt nem híztam akkor sem, ha zsíros kenyeret ettem zsíros kenyérrel, most meg hirtelen még a víztől is hízok.

Első: köszönöm, igazából még egy két kiló + nak örültem is, azért nem mentem el előbb, de ez már azért sok.

2010. dec. 7. 09:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Hiába sértődősködsz. Az van, hogy a felnőtté válás során (olyan 18-23 éves kor között) az ember anyagcseréje kb. 30%-kal lelassul. Az a kalóriamennyiség amit eddig simán elégettél, most már túl sok, ezért lerakódik zsírban. Ezért híznak meg sokan huszonévesen, nem (csak) a kényelmes házasélet következménye.
2010. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ez pont a hüvelygyűrű alkalmazása után egy hónappal kezdődött???
2010. dec. 8. 17:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én az 5. hüvelygyűrűt használom,és nem tapasztaltam hízást. Most jött fel rám 2 kiló, de az másik gyógyszer következménye. De szerintem mindenképp beszélj az orvosoddal,és kérdezd meg mit tanácsol.
2010. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utsó vagyok. egyébként én is pont 21 éves vagyok. de én a gyűrű előtt nem használtam más fog.gátló tablettát.
2010. dec. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2 éve kezdtem el fogamzásgátlóval élni (23 évesen). AZ eredmény +20 kg. Előtte tartottam a súlyom. Ahogy elkezdtem szedni, csak úgy szaladtak fel a kilók rám. Hiába sanyargatom magam fogyókúrával, 1 kg sem megy le rólam. Vmivel több mint fél éve használok gyűrűt. Azóta is híztam. Kérdeztem a dokit, meddig megy ez a hízás??? Amíg intenzíven sportolni nem kezdek...Érdekes, mert a gyógyszer előtt nem kellett sportolnom, mégsem híztam...
2011. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Ha még olvasod az oldalt; az elmúlt majdnem egy év alatt történt nálad változás? én is hasonló cipőbe járok.

Elolvastam a kommenteket. Igazat adok annak a felhasználónak is, aki a korra hivatkozott, de neked is. Én sovány testalkatú vagyok és rendszeresen futok. 4 kilót szedtem fel szép lassan, amitóa használom és 2évet öregtem azóta :)

De csak is csípőre jött fel. Fél éve célzottan tornázok is ezért, hasra is. De nem ment le semmi, feljebb se. 64 kilogrammon stagnálok, előtte évekig 60 voltam.

Az orvosom szerint válthatunk, de nekem nincs panaszom más a NuvaRingre, ebben pedig nem vagyok biztos. Tényleg a gyógyszer okozza-e.

2011. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Visszaálltam a Yadine-ra szinte a kérdés kiírását követően. A kg-k megmaradtak, most már a sima gyógyszert is abbahagytam 5 hónapja, és ismét beléptem az 53-54 kg-sak világába :))

2011. szept. 17. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!