Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem jött még meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jött még meg?

Figyelt kérdés
Pàr hete lefeküdtem egy sràccal, nem védekeztünk, csak kivette. Nem éreztem, hogy valami belém ment volna, viszont azt sem làttam hova élvezett. Lehet kevés a sperma, és csak 1-2 csepp tàvozott belőle? Egy hete meg kellett volna jönnie, de nem jött.:S Ugye nem vagyok terhes? A héten fàjt a hasam, de inkàbb a gyomromnàl.

2014. febr. 16. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
50% az esélye,vagy igen vagy nem.A lányok általában nem érzik ha a fiúból kilövell a sperma,szóval könnyen lehet hogy a hüvelyedbe is került,onnantól kezdve meg a vak szerencse dolga...
2014. febr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha ezt megúszom, többet nem csinàlok ilyet. Inkàbb veszek gumit, ha a sràc erre képtelen...
2014. febr. 16. 10:34
 3/6 Passiflora ***** válasza:

"Ugye nem vagyok terhes?"


Te is tudod, hogy közülünk senki nem tudja megmondani.

Miért nem csinálsz egy terhességi teszted, ha tudni szeretnéd?

2014. febr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bizony az sokat segít,érdemes felhúzni egy gumit,anélkül ne engedd meg a szexet.
2014. febr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mindenkèppen csinàlj tesztet.Elvileg màr az elővàladèkban is lehet spermium.Plàne ha nem kìvànt terhessèg lenne,minèl hamarabb.
2014. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat. Ma megjött, nincs baj.:) De legközelebb ilyen nem lesz, hogy gumi nélkül csinàljuk.
2014. febr. 18. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!