Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A megszakítás biztonságos, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megszakítás biztonságos, ha a barátnőmnek még soha nem jött meg?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 12:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%
jaja...biztos a szentlélek ejti majd teherbe!gondolkozz már!
2014. jan. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
A megszakítás soha nem biztonságos az 50-50% . Hány éves a barátnőd,hogy még soha nem jött meg neki?? Én annó 14 éves voltam mikor megjött,és ez az átlag. Csak nemhogy ennél fiatalabb???
2014. jan. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
14 éves :)
2014. jan. 31. 12:08
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
ha még meg se jött neki, mi a francnak akar nemi életet élni? te meg mennyi vagy? 16? megszakíííítáááás?????? maximum 25-ön felül, de ebben a korban GUMI!!!!!!4
2014. jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Még menstruáció előtt álló lánynál azért rizikós a szexuális élet, mert nem lehet kiszámítani, sem azt, hogy mikor jön meg neki, sem az ovulációt. Mivel ez random jön és ha pont akkor csináljátok, akkor nagy valószínűséggel lesz terhes.

Nem véletlen, hogy ovulációkor jön létre a legtöbb terhesség, és a nők is leginkább akkor tüzesek. Ilyenkor ha csak erotikusan nézel rá is valószínű, hogy terhes lesz. A szervezet arra készül, hogy megtermékenyüljön a petesejt, és ezért mindent megtesz. Így ha az előváladékban ott ficereg az a pár spermium, nekik szabad az út a barátnőd petesejtjéhez.


Ha egy kicsit is szereted az a leányzót aki magad alá gyűrsz, akkor gondolj a védelmére is. Te sem kívánhatsz neki egy belecsúszott terhességet! Az egy dolog, hogy ő fiatal és naiv, de te legyél okos és gondoskodó ahogy illik az egy komoly baráthoz, és kapcsolathoz, és húzzatok gumit!

2014. jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
21 vagyok, és nem én mondtam ezt a lehetőséget, hanem ő, mert azt mondta hogy úgy sem lehet terhes.
2014. jan. 31. 12:40
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Az sem ok hogy ő 14 évesen nincs tisztában a dologgal, lehet nem ártana beülni néha biológiára, de hogy te 21 éves fejjel ennyit netudj...
2014. jan. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen azért kicsit többet várna tőled az ember. Már illene tisztába lenned a dolgokkal.
2014. jan. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Miért kéne tudnom hogy mi van akkor ha valaki nem menstruál? nem vagyok én csaj xD
2014. jan. 31. 12:59
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, azt sem kell tudnod, hogy mi van ha megfázik az ember. Elég lemenni orvoshoz az majd felír valami bogyót!


Itt a törődésről és szeretetről beszélek. Azt meg azért csak megvan benned nem? Én soha nem voltam fiú, mégis tudom, hogy a páromban mi hogy működik. A szexet okosan kell csinálni és ahhoz ismertek kellenek. Ennyi erővel nekem sem kell tudnom, hogy mi van ha szexel és nincs menstruációja, mert ez a téma engem soha nem érintett. Ez olyan általános műveltség az életben, mint a 2x2.

2014. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!