Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvelykúp + megszakí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jozsika90 kérdése:

Pharmatex hüvelykúp + megszakítás mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 17:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Illetve mennyibe kerül a kúp?
2012. dec. 28. 17:29
 2/10 anonim ***** válasza:
Az a szar hüvelykúp semmire sem elég a megszakítás meg nem fogamzásgátlási módszer! Fogamzásgátló, óvszer vagy szexmentes élet.
2012. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Annyira, hogy a nővérem terhes lett mellette, pedig csak kb 5 percig csinálták és a párja el sem élvezett, annyira csípte őket.

Egyetlen egyszer csinálták gumi nélkül.

2012. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én meg olvastam pozitívumokat is róla... Szóval ez most elbizonytalanított kicsit:/
2012. dec. 28. 17:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Én gumi párti vagyok. Nem tudhatod hogy tabletta, vagy kúp mellet mikor esik be a "gebasz". Guminál letudjátok csekkolni hogy sérült e, kilyukadt e. Szóval... az óvszer a legbiztonságosabb.
2012. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A nővéred vagy kamuzott valamit, vagy te kamuzol.. mert elég nagy hülyeséget írtál.


Ettől függetlenül még nem védekezés. Barátnőm anyjáék így vannak, de nekik nem gond, ha becsúszik egy baba. Nem ajánlom, inkább tabi, főleg, hogy hosszútávon olcsóbb és biztonságosabb.

2012. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért kamuznék egy anonim oldalon??

Hol érdekel, hogy teherbe esik-e, ez a személyes tapasztalatom és leírtam. Ennyi.

Felőlem használhatja, engem nem érdekel.

2012. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

SEMMIKÉPPEN SEM AJÁNLOM!


Pharmatex lófaszt se ér, a megszakítás nem biztonságos abszolút.

Gumi/tabi rulz!

2012. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

SEMMIKÉPPEN SEM AJÁNLOM!


Pharmatex lóf@sz7 se ér, a megszakítás nem biztonságos abszolút.

Gumi/tabi rulz!

2012. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én már 3 honapja használom heti4-5 alkalommal megszakitas nélkül es eddig tökéletesen működött :)

19/L

2014. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!