Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle esemény utáni,6...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dawyd2 kérdése:

Escapelle esemény utáni,6 napon belül nem jött meg?

Figyelt kérdés
Január 23-án lefeküdtünk párommal volt védekezés is, de olyan hiba csúszót be hogy kiszakadt az óvszer (de nem élv. Bele). Január 24-én kellet volna megjönni-e és nem jött meg január 25-én korra reggel bevettem egy ESCAPELLE 1,5 tablettát és már most eltelt 6 nap és még mindig nem jött meg! Lehet hogy terhes?

2014. jan. 31. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nem is volt beleélvezés, kár volt bevenni.... am ha nem ment el benned, meg még be is vetted, akk tuti nem vagy terhes
2014. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elő váladékból gondoltam ! Szerinted ?
2014. jan. 31. 15:35
 3/9 A kérdező kommentje:
Elő váladékból gondoltam ! Szerinted ? És akkor mi lehet az oka, hogy nem jött még mindig meg ? :(
2014. jan. 31. 15:37
 4/9 anonim ***** válasza:
ha terméketlen napon vagy, és csak előváladékról van szó, akkor nagyon minimális az esélye... így viszont jól összekavartál mindent... az ilyen tabikat tartogatni kell azokra az esetekre, amikor elszakad és benned is megy el.. most gondolj bele, holnap pl szexeltek és elszakad, és ő benned megy el, akk már nem vehetsz be megint ilyet...
2014. jan. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi, mi, vajon mi? Hát az, hogy az escapelle egy kib.szott hormonbomba, ami teljesen összekavarhatja a szervezetedet, a ciklusaidat,

DE ha vennéd a fáradtságot és elolvasnád azt a nyüves papírt, amit a tabletta mellé tesznek, akkor ezt kérdés nélkül is tudnád!

2014. jan. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor meg nyugodhatok ?
2014. jan. 31. 17:38
 7/9 anonim ***** válasza:
megnyugodhatsz, nem vagy terhes.... de h a hormonzavart megúszod-e, az más kérdés...
2014. jan. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz biztos, ami biztos. Nekem sajnos van egy jó barátnőm, akinél nem működött az esemény utáni tabletta. Escapelle nevű tablettát írt fel neki az orvos, amit be is vett, majd 2 hétre rá kiderült, hogy nem hatott... És állítólag nem ő volt az egyetlen, akinél ez a típusú tabletta nem vált be
2014. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos van egy jó barátnőm, akinél ez a fajta nem működött. Escapelle nevű tablettát írt fel neki az orvos, amit be is vett, majd 2 hétre rá kiderült, hogy nem hatott... És állítólag nem ő volt az egyetlen, akinél ez a típusú tabletta nem vált be.
2014. febr. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!