Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkezdjem szedni most a tabit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdjem szedni most a tabit vagy bízzam inkább az orvosra?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 16 éves vagyok és kb 2 hónapja voltam nőgyógyásznál. Azért voltam nála, mert szerettem volna lefeküdni a barátommal és, hogy a gumi mellé még mit tudna ajánlani. (Nem nagyon bízok a gumiban). De sajnos eléggé leoltott engem, mert h: "Mi vagyok én? Én nem tudok neked semmit sem ajánlani. Egész nap a netet bújod keress vmit a neten" <--- Ezt vágta a fejemhez meg még sok más "nyalánkságot". Szó szerint leb_szott:S

Aztán a végén fölírt nekem egy Mercilon nevű tablettát. Én nem kezdtem el szedni, mert még 2 hónapja azon voltam, h még tabit nem akarok. (Ezért is mentem dokihoz, h azon kívül van-e vmi jó dolog a gumi mellé)


Aztán elkezdtünk nemi életet élni barátommal és kúpot használtam a gumi mellé pluszba. De mivel eléggé stresszelős vagyok így nagyon tudok parázni a terhességtől. Még ilyen védelem mellett is szinte már tönkre ment a hasam az idegességtől:S Mindig fáj.


Csupán az lenne a kérdésem, hogy még az a Mercilon recept meg van. Nemsokára mensim is megjön és elhatároztam, h a stressz elkerülése végett tabit akarok szedni. Váltsam ki azt a tabit amit fölírtak nekem 2 hónapja és kezdjem majd el szedni, ha megjött a mensim vagy menjek el egy másik nőgyógyászhoz és kérjem ki az ő véleményét is? Köszönöm előre is.


2008. júl. 20. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem válts dokit, egy orvosnak segíteni kéne nem így leoltani, ő az orvos, nem te.Még mielött megjön a mensid menj el és egy másik orvos vagy ajánl mást, vagy másféle gyógyszert.Mert ha nem vizsgált meg a doki lehet nem is ez a legjobb neked.
2008. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem vizsgált meg a doki amikor voltam nála. Egyszerűen fölírta a tabit, mondta h ekkor és ekkor szedjem be blabla, aztán kaptam még tőle egy beutalót vérvételre és laborba. Annyit mondott, h váltsam ki a tabit, szedjem 3 hónapig, utánna menjek laborba és vérvételre aztán vigyem vissza az eredményt és akkor mondta volna, h megfelelő-e nekem az a tabi vagy nem. :@
2008. júl. 20. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt a receptet valószínű már ki sem tudod váltani. Én úgy tudom, hogy csak egy hónapig érvényesek a receptek. De szerintem inkább menj el egy másik nőgyógyászhoz, hátha tud ajánlani mást, ha tabit nem szeretnél. Nem tudom, hogy mennyire van erre pénzed, de szerintem jobban járnál, ha magánrendelésre mennél. Ott kedvesebbek, és talán nem csak hozzád vágnának egy receptet.
2008. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ahol voltam az egy olyan tini nődoki. Anyum fölajánlotta, h ilyen esetben (mivel bunkó volt velem, nem sok kedvem van oda visszamenni) menjek el egy felnőtt nődokihoz akihez anyum is jár, mert őt ismeri és aranyosabb:S Viszont az pasi a régi meg csaj volt :D
2008. júl. 20. 20:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én annyira nem is ajánlanám a Mercilont, nekem is azt adtak először (egy ideje mást szedek). Nézz utána neten, és szerintem Te sem fogod azt szedni. Mindenképp keress meg egy másik orvost, mert így nem lehet beteghez hozzáállni. (Panaszt is tehettél volna ellene) A receptet pedig biztosan nem válthatod ki, mert egy hónapig érvényes csak.
2008. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt szokták mondani hogy a pasi dokik aranyosabbak, kedvesebbek mint a nők. Szóval szerintem az ne tartson vissza hogy pasi a doki, nincs abban semmi, csomó puncit látotott már, ez a munkája, ne legyél zavarban, menj el.
2008. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyásznők 98%a szar, bunkó, kegyetlen, satöbbi. Menj el édesanyád nőgyógyászához, és terjeszd a régi doki hírét az ismerős csajok között. Ha ki sem kérdezett, ultrahangot sem csinált, akkor eszedbe se jusson próbálkozni a recepttel. Inkább vizsgáljanak meg rendesen, és kapj olyan gyógyszert ami ideális. Egyébként nyugodj meg, az óvszer + kúp ugyanolyan biztonságos mintha gyógyszert szednél (mindkettő magas százalékkal véd)
2008. júl. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!