Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 nap kihagyás után elkezdjem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 nap kihagyás után elkezdjem vagy hagyjam ki a hónapot?

Figyelt kérdés
Csütörtökön kellett volna elkezdenem szedni az ehavi fogamzásgátlót, de elutaztam és nem hoztam magammal. Vasárnap tudnám csak elkezdeni szedni. Ilyenkor elkezdhetem vagy inkább már hagyjam ki ezt a hónapot?
2010. ápr. 10. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el a tájékoztatót. Biztosan leírja, hogy mikor kell elkezdeni. De általában úgy szokott lenni, hogy ha nem menzesz első napján kezded el, akkor egy ideig még kiegészítő védekezés kell.
2010. ápr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én úgy tudom h mivel nem egy napot hagytál ki hanem három, ilyenkor inkbáb tarts egy hónap szünetet és majd folytasd utána...mer tnem hiába paráznak azért sem, ha egyet nem vesz be valaki, te meg ugye hármat nem vettél be és ilyenkor javasolt nem beszedni azt a levelet már
2010. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ne haragudj, félreértettem. Azt gondoltam, ez az első levél lenne neked, tehát most kezdenéd szedni a gyógyszert.
2010. ápr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!