Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? Mi lesz ha abbahag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi lesz ha abbahagyom?

Figyelt kérdés
Pco szindrómám van,Meforalt szedtem rá,de fél év után abbahagyhattam mert azt mondta az orvos hogy javultak az erdeményeim.ennek ellenére a bőröm iszonyatos állapotban volt,erre bőrgyógyász adott egy isotretinoin nevezetű gyógyszert amitől nagyon szép lett a bőröm.Úgy két héttel ezelőtt elkezdtem szedni a dienille nevű fog.gátlót.én nagyon nem pártolom az ilyesmit de muszáj valahogyan védekeznem.rögtön elmulsztotta a vérzésemet, iszonyatosan étvágytalan lettem tőle,hányingerem volt,fájt a fejem,csökkent a libidóm.tegnap úgy vettem észre hogy ezek már szerencsére elmúltak.nagyon örültem és eldöntöttem hogy akkor végig szedem a három havi adagot.ezekután este észrevettem hogy 7-8 pattanás csak úgy kijött az arcomon pedig már hónapok óta egy sem volt.arra gondoltam hogy attól lehet hogy már pár hete nem szedem az isotretinoint.de ezekszerint akkor ha végleg abbahagynám akkor is ugyanolyan pattanásos lenne megint az arcom.gondoltam még arra is hogy a fog.gátló miatt van,ami vicces mert elvileg pattanások ellen is fel szokták írni és az orvos sem véletlenül választotta nekem ezt a gyógyszert.azt javasolták nekem hogy azonnal álljak le a gyógyszerrel és álljak vissza az óvszerhasználatra,de nagyon nagyon félek hogy akkor még nagyobb kárt csinálok és megint évekig nem fog rendesen megjönni.(úgy 3évig egyáltalán nem jött meg,mostanra sikerült pont beállítani)a barátom nem bírja az óvszert,17éves vagyok tehát nincs sok lehetőségem a védekezésre.maradnék a gógyszernél de félek a jövőbeli következményeitől,hogy esetleg ne lehet majd gyerekem és persze nem szeretném ha megint csúnya lenne az arcom.
2014. febr. 15. 21:56
 1/6 Moszuke ***** válasza:

tehát a barátod finnyássága miatt feláldozod az egészséged. értem.

mi is volt a kérdés?

ja igen. mit tegyél.


nos.. szerelmek jönnek-mennek..főleg ilyen korban, de az egészség nem árt ha kitart amíg meg nem halok..

2014. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az is elég érdekes hogy amióta szedtem a gyógyszert a libidón a padlón volt,bár az attól is lehet hogy nagyon stresszes voltam,de még sosem volt ilyen korábban.és most hétvégén még szintén gyógyszerszedés mellett hatalmasra nőtt a libidón.nem tudom hogy összefüggésben van e egymással de tegnap éjjel nagyon,nagyon rosszul voltam.szédültem,hánytam,izzadtam és halálfélelmem volt.anyukám szerint a gyógyszernek túl magas a hormontartalma úgyhogy azonnal hagyjam abba.
2014. febr. 16. 12:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Komolyan a barátod miatt szórakozol az egészségeddel? Ezeket ő is tudja gondolom. Mi az, hogy nem bírja az óvszert? Rengetegféle van, lehet próbálgatni... Ha azt mondja, szorítja, ez zavarja vagy nem olyan jó, mint nélküle, akkor szépen engedd el... Ne félj, lesz olyan fiú, akinek természetes lesz, hogy nem kockáztatja az egészséged.

Nekem sem volt semmi libidóm, amíg szedtem, mindkettőnknek jó volt gumi nélkül, de megegyeztünk, hogy inkább csináljuk gumival, mint sehogy, mert addig is belementem, de nem kívántam közben, és rossz érzés volt. Páromnak a legtermészetesebb volt, hogy azt szeretné, ha én is kívánnám, és jól érezném magam...

2014. febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A barátom nem kényszerít hogy szedjem a gyógyszert de azt sem nagyon mondja hogy ne.Csak finoman érezteti velem hogy sokkal jobb óvszer nélkül.Kb úgy van vele hogy döntsek egyedül,egyáltalán nem könnyíti meg a helyzetet.Persze én is szeretném hogy jó legyen meg minden mert ha óvszerrel csináljuk mindig csak veszekedés van és van amikor képes óvszer nélkül betenni én meg csak aggódok utána hogy terhes leszek.ezért döntöttem a gyógyszer mellett,de az egyszer biztos hogy mérlegelni kell és sosem szabadott volna elkezdenem gyógyszert szedni.Ha bármi bajom is lesz tőle akkor is én fogok rosszul járni,és nekem kell majd orvoshoz járni,ő meg nem bírja az óvszert elviselni mer nem kényelmes..Abba sem gondol bele hogy gyógyszer mellett nekem szinte mindig fáj a szex(ez az egyik mellékhatása) és nagyon megvisel lelkileg hogy nem úgy működik köztünk ahogy kellene.
2014. febr. 16. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez nem egy működőképes kapcsolat, tehát véget kell neki vetni. Ha képes így sz*rban hagyni, és ilyen önzően viselkedni... De az se normális, hogy Te meg hagyod magad, és mentegeted... Mi megmondtuk a véleményünket, aztán úgyis azt csinálsz, amit szeretnél.
2014. febr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De most itt nem is a kapcsolatomról van szó hanem hogy mi lesz ezeknek a következménye hogy idő előtt abbahagyom..lehet hogy annyira elrontok mindent hogy az életben nem hozom helyre,vagy szedhetek még 600féle gyógyszert hogy rendbetegyen.annak idején 4évig nem jött meg,és nem bírnám ki ha megint az lenne..
2014. febr. 16. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!