Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lesz ha abbahagyom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ha abbahagyom a gyogyszert?

Figyelt kérdés
1 hettel ezelott panaszkodtam eppen itt,hogy nagyon lecsokkent a libidom a gyogyszertol.Azt irtak/irtatok,hogy hagyjam inkabb abba.Na most en arra lennek kivancsi,hogy ha abba hagyom akkor nem lesz valami fele menstruacio zavarom?Szoval...ossze-vissza jon,vagy tobb jon,vagy megvaltozik az idopont vagyis nem lesz mostantol ennyire percre pontosan kiszamithato.Tapasztalat szerint varnam a valaszokat.(amugy most vagyok a 7 napos szunetben,penteken kene kezdjem a kov. levelet,de akkor itt most abba is hagyom/hagyhatom?!)
2010. márc. 3. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Én több, mint egy évig nem menstruáltam. Most úgy néz ki, hogy végre megjön rendszeresen... De ez csak az én esetem, mindenkinél más.
2010. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 3 hónap után hagytam abba a melianet, semmi bajom nem lett, a vérzésem visszatért az eredeti állapotába.
2010. márc. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz ennyire kiszámítható, az biztos. Az is előfordulhat, hogy az első pár hónapban össze-vissza jön meg, de erre kevés az esély. Amikor én abbahagytam, nekem rögtön normálisan jött meg, max. 2-3 napos csúszással. Viszont a fájdalom visszatért, ami a gyógyszer alatt elmúlt. A mennyiség is normális maradt.

Természetesen így gondolni kell másik fog.gátló módszerre, de ezt biztosan tudod.

Ja, és igen most abbahagyhatod, tehát ne kezd el szedni a következő levéllel.

2010. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha abbahagyod, akkor óvszerrel / más fog.gátló védekezési móddal kell védekezned szexeléskor. Általában 3 hónap kell, míg kitisztul a szervezet a férfi hormonoktól, ennek függvényében késik a "természetes" menstruáció, nem kell megijedni. A gyógyszer mesterséges menzessz-t hoz létre, mely abbahagyását követően már a saját szervezetednek kell előidézni a jelenséget!
2010. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valaszokat.a masik dolog.Nem szeretnek gyogyszert szedni a libido csokkenes miatt.de az ovszert nem szereti a parom.mit tudtok ajanlani ami olcso is...de hatekony is.(csak mert olvastam hogy milyen draga pl egy huvelygyuru)...nem tudom mennyire jok az ehhez hasonlo kremek,kupok stb...
2010. márc. 3. 21:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Menj vissza a nőgyógyászhoz, és mond el mi a probléma. Vszínűleg ír fel másik gyógyszert:)

Ha abbahagyod, akkor vszínűleg olyan lesz a menstruációd,. mint a gyógyszer szedése előtt. (Persze nem 100%, de vszínű)

Ha fájt, akkor fájni fog, ha össze vissza jött meg, akkor most is úgy fog.

2010. márc. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudja senki előre,hogy mi lesz a gyógyszer abbahagyása után.Még a dokid sem.Ez a kockázat benne.

Ha nem akarsz többet tabit szedni és az óvszer sem jó,akkor túl sok ló nem indul.Vannak a hüvelykérmek,kupok stb.aminek a megbízhatósága elég csekély.Ezeket általában megszakítással javasolják.Nem tudom mennyibe kerül a hüvelygyűrű,de ez még talán a tabin és az óvszeren kívül a toplistás módszer,ez még ér is valamit.Persze dokidat mindenképpen kérdezd meg,hogy ő mit javasol.Talán nem mondok újat,a legolcsóbb módszer,ha nem szexeltek. :)

2010. márc. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!