Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerencsére nőtt a mellem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsére nőtt a mellem a fog. Gátlótól, de most fél évre abbahagyom. Kisebb lesz? Ha majd újra szedem újra megnő?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is nőtt vagyis kicsit teltebb és keményebb lett és mikor abbahagytam igen megint kissebb lett de ha szeded megint megnő de nem annyira mint legelőször
2012. júl. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ez most komoly kérdés?
2012. júl. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó, nekem is nőtt a mellem, mondjuk mellette szerelmes is voltam és olyankor megduzzadnak a mellek. Nem kell több méretes változásra gondolni, csak mondjuk az állaga keményebb, vagy hetykébben áll.... Van ilyen, biológia!


A fogamzásgátló terhességet imitál (ezért nem engedi hogy beágazódjanak az esetleges megtermékenyült petesejtek, mint ahogy a terhesség alatt sem engedi a test), és mint tudjuk a terhesség alatt is megduzzad a mell...


Úgyhogy utolsó, nem kérdezett hülyeséget a kérdező!

2012. aug. 5. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!