Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló - mikor kezdhetj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló - mikor kezdhetjük el óvszer nélkül?

Figyelt kérdés

Ma van a 20. napja hogy szedem a gyógyszert. (Yasminelle)

Ma voltunk együtt először a barátommal úgy, hogy óvszer nélkül ment el bennem.

A tájékoztató szerint ha a mensi első napjától szedem (így kezdtem) azonnal véd. Az orvosom pedig azt mondta 14 nap múlva vagyok védett a terhességgel szemben.

Csak meg akarok nyugodni, hogy elviekben ugye nem lehetek terhes? Csak mert most kezdtem el és kicsit bizonytalan vagyok, mert sokan az egy hónapra esküsznek.

Előre is köszönöm! 18/L :)



2014. febr. 13. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mostmár tökmind1, mondjuk 1 nappal korábban is megkérdezhetted volna, nem mindig utólag kell okosnak lenni!
2014. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon nem aggódom, bízom az orvosomban, csak kíváncsi vagyok a tapasztaltakra. :)
2014. febr. 13. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Elméletben már véd, DE a tabletta sem ígér 100 %-os védelmet, azaz normális szedés mellett is lehetséges terhesség.
2014. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvileg már védve vagy, de nekem a Yasminelle elvette a szexuális étvágyam, szóval... (Ezt csak azért mondom, hogy ha felmerül ilyen, akkor gondolj rá, hogy esetleg a fogamzásgátlótól van.)
2014. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!