Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer és pharmatex hüvelytabl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer és pharmatex hüvelytabletta?

Figyelt kérdés
Azokat kérdezem akiknek van már tapasztalatuk ezek a tablettával. Hogy ha óvszert és a pharmatex tabletta együtt alkalmazása nem roncsolja a kondomot

2014. jan. 21. 23:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
dehogy roncsolja..... am a kúp jobb, engem a tabi csípett.....
2014. jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ....csak azért gondoltam hátha kiszakad az óvszer és akkor sem lenne baj ha használnám ezt a tablettát.Hormon alapút nem igazán akarok és most találtam rá erre.Be vállt nálatok?
2014. jan. 21. 23:18
 3/16 anonim ***** válasza:
nyugi, a jó óvszer nem szakad ki :) használj inkább naptármódszert! és a termékeny napokon legyen pharmatex is, h nyugodtabb legyél. meg amikor élvez el, akk vegye ki, nehogy lecsússzon a gumi....
2014. jan. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
jaja, én se szedhettem tovább a tablettát, bevált egy ideig, de körülményes volt a használata, úgyh csak megszakítással védekeztünk, mindezidáig. 2,5 évig így nyomtuk, most elkezdtünk gumizni, de nem vmi jó..... de ez van, nem akarunk idegeskedni :)
2014. jan. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek megy a zöld kéz:)
2014. jan. 21. 23:35
 6/16 anonim ***** válasza:
Miért nem elég az óvszer???
2014. jan. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a kúp formátumot használd. Könnyebben olvad, jobban síkosít ha kell, és nem ég szét a hüvelyed:)
2014. jan. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én meg inkább a krémet javaslom. Csak felhelyezed egy applikátorral és nem kell várni, hogy elolvadjon.
2014. jan. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nagy hülyeségnek tartom a kettőt együtt. Felesleges! Vagy egyik vagy másik. 5 éve használunk óvszert és még sosem lyukadt ki úgyhogy nem hiszem hogy ez a szerencsén múlik. Megfelelő használat esetén nem lyukad.
2014. jan. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az óvszert nem bírja mindenki.....


Engem nagyon zavart szex közben, a férjem meg nem érzett benne semmit. Amúgy se terveztünk azzal védekezni csak 1x kipróbáltuk. De annyi is volt a dolog...


Valószínűleg azért akarja a kérdező mindkettőt mert biztonságosabb szexet szeretne, és még véletlenül sem akar teherbe esni. Nem hinném hogy ez annyira érthetetlen. Számomra legalábbis nem az.


Nem nem roncsolja a gumit, mert mondom mi is kipróbáltuk a kettőt együtt, de aztán az óvszer már nem játszott. De nem lett baja, csak utáljuk:)

2014. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!