Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer és pharmatex hüvelytabl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer és pharmatex hüvelytabletta?

Figyelt kérdés
Azokat kérdezem akiknek van már tapasztalatuk ezek a tablettával. Hogy ha óvszert és a pharmatex tabletta együtt alkalmazása nem roncsolja a kondomot

2014. jan. 21. 23:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Pharmatexet nem ajánlom engem iszonyatosan csípett és állítólag terhesek lettek tőle.

MEgszakítást se javaslom ugyanis az előváladék okozhat babát.

óvszer nálam bejött lifestyle skyn latexmentes ultravékony!

2014. jan. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Csak jó minőségű óvszer kell nem az a vastag! Amúgy tényleg nem ajánlom a másik terméket.
2014. jan. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
"állítólag..." - minden védekezési mód mellett lettek már terhesek.. de attól még.... szexelni lehet :D amúgy a pharmatex kúp nem csíp, csak a tabi.
2014. jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

10-es senki nem mondta, hogy érthetetlen csak azt, hogy felesleges!! Olyan mint fej nélküli embert lelökni a felhőkarcoló tetejéről! Lehet, de minek...


Milyen nagyobb biztonság??

Az óvszer a legbiztonságosabb módszerek egyike!! 100% az az önmegtartóztatás.


Ha kilyukad a gumi és ömlik ki a cucc akkor a pharmatex halottnak a csók! Oda esemény utáni kell.

Olyan meg nincs, hogy "szivárog". Ha szakad akkor szó szerint elreped azt meg a hülye is észreveszi.


Aki ennyire retteg attól, hogy lyukad a gumi az vegyen spermicid bevonatú óvszert ugyanarra jó mint a pharmatex.

2014. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hiába használsz Pharmatexet ha kiszakad az óvszer és beléd kerül a tartalma az nem fog megvédeni! Az előváladékkal még elbánik úgy ahogy de az ondó ellen nem ér semmit! Ha meg nem szakad ki akkor megint csak értelmetlen pénzkidobás meg macera. De ha valakit ez nyugtat meg, hát tegye...


Pharmatexet egyszer használtam megszakitással együtt. Aztán rájöttem hogy utóbbi magában is elegendő ha elmegy szex előtt pisilni a pasi az kimossa a húgycsőben maradt ivarsejteket igy az előváladék nem fog életképes spermiumokat tartalmazni mert az a váladék teljesen máshonnan jön, a prosztata termeli és mint ilyen NEM TARTALMAZ ivarsejteket. Ha a húgycsőben sincsenek akkor nincs mitől tartani. Ezt kevesen tudják.

2014. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én a pharmatex mellett nem lettem terhes, de nem túl sokáig használtam, mert azért nem bíztam benne. És a peteérésem környékén azért nem kockáztattam vele.

De kettőt együtt tényleg felesleges. Pénzkidobás. Az óvszer önmagában is biztonságos, de hogy ha már ennyire dupla, tripla biztonságra vágysz, akkor szedjél az óvszer mellé fogamzásgátlót:D Én azt még inkább felesleges hülyeségnek tartom, de annak a kettőnek nagyjából megegyezik a hatásfoka, így a 0,001% esélyedet, hogy terhes legyél lecsökkentenéd -1000000000%-ra:D Már ha lenne olyan.

2014. jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!