Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon félek. Lehet baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek. Lehet baj?

Figyelt kérdés
1 hete voltam együtt a barátommal, és nem volt valami jó minőségű az óvszer, így mikor elélvezett, a gumi felső része teljesen leszakadt és hát belém mentek a dolgok. Gyorsan kimostam és rohantunk orvoshoz, Rigesoft tablettát írt fel, amit 2 órán belül be is vettem. Megnéztem a peteérésemet, és azt mutatta, hogy pont a 14. napon voltam akkor. Lehet valami baj, vagy nem kell pánikolnom? Eddig semmilyen vérzés nem jelentkezett (mellékhatásnál írja a pecsételő vérzést), és ilyenkor szokott már fájni a mellem a menstruáció megjövetele miatt, de most semmi, bár ez lehet a tabletta miatt, nem?
2014. jan. 30. 19:34
1 2
 1/12 anonim válasza:
de
2014. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem se volt semmilyen vérzésem az escapelle-től....
2014. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tök mindegy nem? Majd kiderül. Nyilván lehet baj. Nyilván nem vagyunk jósok. Nyilván pánikolni nincs értelme. Akkor ne pánikolj? Ha azt mondom, ne pánikolj, megteszed?

Ja, a tabletta miatt nem fáj a melled. Most jó?

2014. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

van okod félni benne van a pakliban

de szerintem nyugodj meg,bevetted a gyógyszert

a mellfájdalom attól még lenne ha mostanában kell megjönnie,iylen gyorsan nem forditja meg a már elkezdett folyamatot

2014. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet normális válaszokat adni? Feltettem egy kérdést, amire olyanok válaszát várom, akik vettek már be ilyen tablettát és vannak tapasztalataik vagy valami. Akik csak bunkózni meg kötözködni járnak ide azok mehetnek is tovább.
2014. jan. 30. 19:38
 6/12 anonim ***** válasza:

nagyon nagy valószínűséggel nem lehet baj. :)

ne izgulj, mert az is rátesz egy lapáttal.

hamar beszedted. és hát az lehet gond a menzesszel, h felborította kicsit a sok hormon a dolgokat.

2014. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

4-es

köszönöm.

2014. jan. 30. 19:40
 8/12 anonim ***** válasza:

kikérem magamnak, válaszoltam normálisan :)


2.es

2014. jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most az a helyzet, hogy te mindent megtettél, valószínűleg nem vagy terhes, nagyon valószínű, hogy nem, ha mégis akkor nyilván eldöntöd majd, hogy mit fogtok csinálni. Azt nem lehet mondani, hogy felelőtlen lettél volna. A menstruációd (aminek most kellene megjönnie) kezdetétől már nézheted teszttel, hogy terhes vagy-e, de addig várnod kell türelemmel, csak nézd meg pontosan, hogy mikor kellene megjönnie.
2014. jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
6-osnak is!
2014. jan. 30. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!