Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak én félek ennyire? Bővebbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én félek ennyire? Bővebben lent

Figyelt kérdés

a párommal már 2 éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást. Mindkettőnknek első alkalom lenne, persze védekeznénk, de megis aggódom hogy teherbe esek, és emiatt talán nem tudnám ugy magamat elengedni. Mit tegyek? Ugye ha vedekezunk nem esek teherbe?

18/L


2013. dec. 2. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:

2 év várakozás? Ejha!

De egyébként olvasgass sokat a szexről, és ne gondolj arra, hogy te most teherbe fogsz esni, minél inkább tartasz tőle, annál rosszabb.

2013. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem

ha normális gumit és normálisan használjátok(lásd használati utasítás),nem foggal,ollóval stb. nyitod ki a tasakot akkor nem lehet baj

2013. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

:).Húzzatok gumit. Bőven elég biztonságos. Ne idegeskedj adjátok át magatokat egymásnak. Jó lesz csak rázódjatok bele.

Örülök, hogy van, akik még várnak egymásra két évet!

23f

2013. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki, hogy van pasid, és ne ezzel idegesíts minket!!!
2013. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát igen, én ugygondoltam hogy szeretnek felnottkoru lenni, es csak aztan elvesziteni a szuzessegemet, es a barátom nagyon megértő volt velem, és aztmondta hogy bármenyit várna rám és hát már itt az ideje csak izgulok, es felek
2013. dec. 2. 21:35
 6/10 piriiiiii ***** válasza:
Utolsó, te egy irigy gyennyláda vagy.
2013. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na nincs még egy ilyen pasi. :D Bár én már huszonéves vagyok.
2013. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, nemleszel terhes. :).
2013. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 piriiiiii ***** válasza:

Namármint a válaszadó, és nem a kérdező. :D

Egyébként pedig ne félj! Ha nagy nehezen a gumi használatát követően mégis baj volna, még akkor is van megoldás. De ha védekeztek, leheletnyi esélye van csak, hogy állapotos leszel, mondhatni, semennyi.

2013. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat:) nagyon halas vagyok ertuk:) mar nyugodtabb vagyok
2013. dec. 2. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!