Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milligest-et kezdek szedni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milligest-et kezdek szedni, de félek a mellékhatásoktól. Valaki nyugtasson meg!?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék sem elhízni, sem kisebb libidót. Pattanást sőt még fejfájást sem. Félek, hogy komoly bajom lesz mert elég sok rosszat olvastam most róla neten. Valami kevésbé rémisztő tapasztalatot tudna nekem valaki írni mert igazán szeretném szedni a fogamzásgátlót mert a barátom nem bírja egyszerűen az óvszert. Már szinte meglátja és kókad...
2013. nov. 4. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Milinte te szemét! Tipszmikszűté?
2013. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem fájt tőle a fejem..
2013. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezúton gratulálnék Milligest barátomnak hogy 2-0-ra nyertek ezzel el is ment a tipszmikszem
2013. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem ez az elso honapom. 9. tabelttalan tartok. Semmi bajom. Nem erzek elhizast, fejem nem faj, egyik nap fajt csak nagyon, de lehet be is beszeltem. A verzesem tartott tovabb mint szokott, de kibirhato. Arra vigyazz, hogy alkoholt ne fogyassz, antibiotikumot ne vegyel be, se paracetamolt. Rengeteg gyogyszer gyengiti a hatoanyagat.
2013. nov. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!