Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Nagyon félek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Nagyon félek, valaki nyugtasson meg.

Figyelt kérdés
Elmúlt a menstruációm, és két napra rá, lefeküdtem a barátommal.De a végén kiderült,hogy a gumi elszakadt. Másnap rohantam 72órás tablettáért. Be is vettem, és rá 4-5napra újra megjött a menstruációm, majd eltelt egy kis idő, de azóta még mindig nem jött meg..Júliusba egyszer se volt meg, közbe 10.én kelett volna megjönnie. Lehet azért, mert a 72órás tabletta miatt Júniusba 2x5napig volt meg? Van terhes vagyok? Ez volt az első alkalom, hogy lefekszek a barátommal.. És ez is rosszul sült el?!..
2010. júl. 31. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. XD
2010. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Gumi is csak 98%-ban nyúj biztonságot, szóval ha nem is szakad el akkor is lehetsz terhes.
2010. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
menny el orvoshoz a helyett hogy a gép előtt üélnél
2010. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Miért ne lehetnél?
2010. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nagyon eros a 72oras es nagyon osszezavarja a menstruaciot, szoval attol is lehet.De vehetsz meg tesztet is!Ha az pozitiv akkor lehet panikolni, addig nyugi.
2010. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h terhes lennél...
2010. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Mendus ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, a 72 órás tabletta elég biztonságos, ha időben veszed be, nemhiába ennyire drága...és amúgy azért se jött meg júliusban, mert összekavartad a hormonháztartásodat ezzel a nagy dózisú antibébi tabival. 2-3 hónap és nagyjából visszaáll a menzid, nyugi.
2010. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A 72 órás felborítja a hormonokat.

Valószínű nem vagy terhes de vegyél egy tesztet és reggeli első pisiből csináld meg hogy megnyugodj.

Ha mégi pozitív akkor doki,meg akkor is doki ha augusztusban is kimarad.

Jobbulást és nyugi.

2010. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nyugi, hatalmas hormonlöket a 72 órás. ha megnyugtat tesztelj, szerintem nem történt baj:)
2010. aug. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom ,de nekem pontosan megjött a 72 -órás után is,de egy doki kéne lásson!
2010. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!