Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem? Nagyon félek úristen.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem? Nagyon félek úristen.

Figyelt kérdés
A barátommal 2 napja pettingeltünk,vagyis hát beakarta tenni de mivel szűz vagyok ezért nem tudta és nagyon fájt ezért ő elkezdte magának verni aztán megujjazott.Állítja,hogy nem volt felizgulva és nem kívánta a szexet ezért nem jött semmi se. Beparáztam,hogy valahogy az ujjáról jutott be sperma , ondó.De én nagyon félek már 2 napja görcsöl a hasam,hányingerem van, eszek egyfolytában. Most kéne megjönnie. Nyugtassatok meg kérlek:'( Istenem nagyon félek,nem akarok terhes lenni,nem szeretném elronatni az életem és anyáék is kb. megölnének.Ajj ugye ez csak az idegességtől van?:''(
2014. jan. 7. 23:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

2 nap után még semmilyen tüneted nem lehet. Ráadásul ha 2 nappal a várt mensi előtt történt, akkor nagyon minimális a teherbeesés esélye (de nem nulla).

Szóval az esély kicsi, a "tüneteid" egészen biztosan nem terhességtől vannak, máskor legyetek óvatosabbak!

2014. jan. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Teszt azért majd nem árt.
2014. jan. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Ez szar próbálkozás volt. Máskor több fantáziát Béla!
2014. jan. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
NEM KAMU!!!
2014. jan. 7. 23:45
 5/14 anonim ***** válasza:
Terhes vagy!
2014. jan. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
fejem is szétmegy azt kifelejtettem:(
2014. jan. 7. 23:49
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Igenyelheted a babakotvenyt. Gratulálok a gyerekhez.
2014. jan. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ma már feltetted ezt a kérdést, elsőre nem sikerült megérteni azt amit írtam??? Ha betette akkor ott bizony volt előváladék tehát igen, lehetsz terhes.
2014. jan. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes. Előváladéktól a menzesze előtt 2 nappal, hogyne.... Erre az esély 0 és 1 % között van, közelebb a nullához.

Nyugodj meg. Meg fog jönni, csak annak az előjeleit érzed, ha meg esetleg késne, az idegeskedéstől lesz.

2014. jan. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Johny88 ***** válasza:
46%
Egyetlen egy esélyed van, ha nem benned ment el a srác, és világos volt. Mármint a fény érte a spermiumokat! Ha ez történt akkor semmi okod a félelemre, mert a fénytől a spermiumok meghalnak. De ha beléd verte, akkor az már igen csak problematikás lehet!
2014. jan. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!